گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
نیازمند: از اعتماد جلالی خوشحالم/ به دنبال جلب نظر کی شیوه هستم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ؛  پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان پس بازی تیمش مقابل استقلال تهران عنوان کرد: ضروری هست از کادر فنی تیم تشکر کنم که موجب رشد من شده‌اند. علاوه بر این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ؛  پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان پس بازی تیمش مقابل استقلال تهران عنوان کرد: ضروری هست از کادر فنی تیم تشکر کنم که موجب رشد من شده‌اند. علاوه بر این از مجید جلالی تشکر می‌کنم که به من اعتماد و از جنبه روحی و فنی کمکم کرده‌ هست.

استقلال تیم خیلی بزرگ و نیرومندی هست و تاکتیک این تیم عوض شده هست.

نیازمند در مورد نیمکت نشینی رحمان احمدی اهتمام کرد: افتخار می‌کنم که با او کار می‌کنم. جلالی این مجال را در اختیار من گذاشت و خوشحالم از این که سرمربی به من اعتماد کرده هست. من هم توانسته‌ام تا حدودی جواب اعتماد او را بدهم.

نیازمند در جواب به این پرسش که به چه سبب پیکان افت کرده هست عنوان کرد: من افتی در پیکان نمی‌بینم.

سنگربان پیکان در مورد امید حضورش در تیم ملی گفته بود: پوشیدن پیراهن تیم ملی رؤیای هر بازیکنی هست. همه تلاشم را می‌کنم که نظر کی‌روش را جلب کنم.