گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
نکات ریز و آسان که متحول تان می کند

روزنامه آرمان امروز: روزنامه آرمان امروز: تحولات آسان و کوچک توان دارند تاثیر به سزایی را در زندگانی شما بگذارند. این تحولات حتی توان دارند طریق زندگانی شما را به کلی عوض کنند و آن را به طرف و سویی تازه سوق دهند. توان دارید تحولات زیر را بصورت پله پله اجراء کنید و شاهد […]

روزنامه آرمان امروز: روزنامه آرمان امروز: تحولات آسان و کوچک توان دارند تاثیر به سزایی را در زندگانی شما بگذارند. این تحولات حتی توان دارند طریق زندگانی شما را به کلی عوض کنند و آن را به طرف و سویی تازه سوق دهند. توان دارید تحولات زیر را بصورت پله پله اجراء کنید و شاهد تحولات مثبت در زندگانی خود باشید. بعضی از این تحولات کوچک و موثر را در این مطلب مطالعه کنید.
  تغییراتی موثر برای داشتن زندگانی بهتر
روزانه پیاده روی کنید

سحرخیز باشید

شما توان دارید در آن زمان کمی قدم بزنید و یا بعضی امور هر روز خود را که احتیاج به تمرکز دارند، انجام دهید.

کمتر بخورید

آ

با آرامش حرکت کنید

تندروی و شتابزدگی در امور زندگانی صرفا نشاط و آرامش را از شما می گیرد. آ آنطور هم که تفکر می کنید، احتیاجی به شتابزدگی نیست. با آرامش جریان زندگیتان را پیش ببرید.

دور و برتان را مرتب کنید

فکر و ذهنتان را از افکار بی فایده تهی کنید و اهتمام کنید آنان را مرتب نگه دارید. عادات بدتان را ترک کنید، فایل های مازاد تان را پاک کنید و وسایل اضافه تان را دور بریزید. از این به بعد زمانی که می خواهید چیزی را اضافه کنید، از خودتان بپرسید که آیا این موردی ضروری است؟

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه تکه های شکلاتی خوشمزه و مقوی

قوی تر باشید

از این به بعد زمانی که می خواهید چیزی را اضافه کنید، از خودتان بپرسید که آیا این موردی ضروری است؟سعی کنید خودتان را از جنبه روحی و جسمی تقویت کنید، در برابر مشکلات بایستید و عقب نکشید.

آب بنوشید

در لحظه زندگانی کنید

گذشته روز گذشته هست و فردا هم آینده می باشد، به جای اینکه گذشته را آنالیز کنید و از آینده بترسید، خوب تر هست که در همین لحظه که هستید به خوب ترین شکل زندگانی کنید.

بر روی نکات ارزشمند تمرکز کنید

تغییر ایجاد کنید

از دگرگونی نترسید و اهتمام کنید در کوچکترین کار های هر روز خود دگرگونی ایجاد کنید. تحولات شما را شگفت زده خواهند کرد.

قبل از خرید اندکی تامل کنید

زین پس هر زمان که احساس کردید به کالایی نیازمندید، یک ماه حوصله کنید و پس از ان اگر دوباره هم به آن احتیاج داشتید، کالای مورد نظرتان را بخرید.

قضاوت نکنید

قضاوت درباره اشخاص دیگر به دیدگاه کار آسان ای به دیدگاه می آید. شما نمی دانید هر فرد در زندگانی اش چه مراحلی را پشت سر گذاشته هست. پس به چه سبب قضاوت می کنید؟ این عمل مخل آرامش خودتان و بقیه هست.

میان سخن اشخاص نپرید

بگذارید اشخاص حرفشان را تام بزنند.