تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
نوروزگردی با خودرو های ۵۰ میلیون تومانی

یک فهرست جالب و هفت گانه از خودروهای مناسب سفر که به درد عشاق طبیعت گرد ایرانی، سیاحان ماجراجو و ایرانگردهای بی پول می خورند.   اگر تنها اذن دارا باشید ۵۰ میلیون تومان خرج اتومبیل شب عید کنید و کلی ترجیح، مشکل، آپشن، انتخاب، دردسر و احتیاج پیش روز شماست باید شانس آورده باشید که […]

یک فهرست جالب و هفت گانه از خودروهای مناسب سفر که به درد عشاق طبیعت گرد ایرانی، سیاحان ماجراجو و ایرانگردهای بی پول می خورند.

  اگر تنها اذن دارا باشید ۵۰ میلیون تومان خرج اتومبیل شب عید کنید و کلی ترجیح، مشکل، آپشن، انتخاب، دردسر و احتیاج پیش روز شماست باید شانس آورده باشید که این متن را باز کرده و از یک فهرست ایده ای هفت تایی بری اتومبیل مسافرتی شب عید دلخواه تان آگاه شده اید! ما برای این که هزینه شما در این انتخاب خیلی بالاتر نرود و از آن سو سطح کارکرد خودرویی که پیشنهاد می کنیم پایین نیاید دامنه پیشنهادات مان را گسترش داده و از بین فرآورده ها کارکرده سالم و تمیز و نیز نمونه های نو، هفت خودروی جادار، مسافرتی، باکشش، کم استفاده، بادوام و البته دارای قدرت رزمایش و آفرود مناسب را پیشنهاد می دهیم.

ذکر این نکته البته تهی از لطف نیست که هیچکدام از این اتومبیل ها محصولاتی برای صخره نوردی، ورود به آب های عمیق و یا گل و لای نیستند و توان ندارند از اساس عملکردی همانند یک اس یووی از خود عرضه کنند.     با این وجود ارتفاع بدنه به میزانی بالاتر از استانداردهای اتاق هاچ بک یا سدان در کنار شاسی به نسبت مستحکم و البته ریل سقفی، لاستیک رادیکال و موتور قدرتمند کمک می کند تا این هفت پیشنهاد بتوانند به رغم تشریح حرکت آفرودی در روز اول طراحی برای شان! در ایام تعطیلات عید به شما کمک کنند که اندکی هیجان زده شوید، کم و بیش تند بروید، بار بیشتری حمل کنید و البته به گونه ای ایمن و مناسب از جاده خارج شده و در مناظر بکر چهار سوی ایران ساعتی به استراحت و تفرج بپردازید. اکنون که با هم مفاد قراردادمان را در این نوشته پیمودیم، برویم سر وقت هفت پیشنهاد.

تندر ۹۰ پلاس اتومات انتخاب: سدان دوست ها
۹ میلیون
کارکرد: صفر
مزیت: دوام و استفاده عالی

نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی  

9 میلیونقیمت مناسب این اتومبیل در بین خودروهای اتوماتیک این کلاس زبانزد هست. شاسی خودرو با ارتفاعی زیادتر از یک سدان توان دارد در منطقه های صعب العبور به خوبی حرکت کند و کم نیاورد ضمن این که صندوق این فرانسوی به روز حدود ۵۵۰ لیتر گنجایش داشته و با انتصاب یک باربند روی سقف میتوان این میزان حمل بار را دو مرتبه هم زیاد کرد. موتور ۱۱۰ اسبی و ۱۶۰۰ پلاس آنقدر کم استفاده هست که اصلا احساس می کنید این خودرو از خود شما هنگام خرید برای همسر گرامی خسیس تر هست!

وانت کاپرا
انتخاب: بیابانگردهای حقیقی
نرخ: ۴۵ میلیون تومان
کارکرد: ۸۰ هزار کیلومتر
مزیت: فضای بار + توان آفرود

نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی  

موتور ۱۱۰ اسبی و ۱۶۰۰ پلاس آنقدر کم استفاده هست که اصلا احساس می کنید این خودرو از خود شما هنگام خرید برای همسر گرامی خسیس تر هست!خب واضح هست که یک وانت نیمه سبک متوسط چینی که ارتفاعی همانند خودروهای اس یو وی دارد، موتوری حجیم داشته و شاسی محکمی را از میتسوبیشی به عاریت گرفته قادر هست به خوبی همه جای ایران را درنوردد (البته نه همه جا را!) ولی این یکی استفاده سوخت بالایی دارد، قطعات یدکی اش کمتر وجود دارد و راحتی یک اتومبیل سواری را ندارد. اگر آنقدر مسافرت به دل طبیعت برای تان ضروری هست که امکان دارد خودروهای سواری شما را ناامید کنند پس خرید وانتی نظیر کاپرا انتخابی هست که قطعا سفارش می گردد.

دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس
انتخاب: عشاق استیشن واگن
نرخ: ۴۵ میلیون
کارکرد: کمتر از ۱۰ هزار کیلومتر
مزیت: گنجایش

  نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی

علی رغم مشترکات زیادی که با پژو ۲۰۶ دارد، فهرست آپشن های بسیار، ظاهری به روز و تقریبا اشرافی و البته قیمتی ارزان یکی از مهمترین خودروهای سال کنونی بازار ایران هست که توانسته به ظرفیت تولید بیشتر از ۳۰ هزار دستگاه دست یافته و به احتمال زیاد تا انتهاء سال حدود ۴۰ هزار دستگاه می فروشد. ریل های سقفی، محفظه بار بزرگ در کنار قیمتی که به نسبت استپ وی، سی ۳ کراس و ایکس ۲۲ واقعا ارزان هست باعث می گردد در ایام عید اچ ۳۰ کراس را یک گزینه ایده آل برای خانواده های ایرانی بدانیم.

این مطلبو از دست ندید!  فیلم/ خراب کردن طبیعت با مجوزهای غیرقانونی!

چانگان سی اس ۳۵
انتخاب: پول دوست ها!
نرخ: ۴۷ میلیون
کارکرد: ۲۰ هزار
مزیت: سواری نرم و بی صدا

  نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی

یک کراس اوور کامپکت واقعا خوش ساخت که تنها چینی بودنش باعث شده خیلی اسمش بر سر زبان نیفتد. این اتومبیل کوچک و جادار که کیفیت ساخت خوبی دارد، مناسب برای خانواده های کم جمعیت و حداکثر چهار نفره هست که برای ایرانگردی اندکی دست و دلباز می باشند. چانگان در جاده رام و نرم و در شهر آرام و بی صدا حرکت می نماید و سطح امنیت خوبی هم دارد که در کنار استفاده مناسبش میتوان تعطیلات نوروزی جالبی را برای شمار شهر قم بزند. تازه بعد از استفاده بهای آن خیلی هم افت نمی کند و قدرت خریدتان محافظت می گردد.

رنو ساندرو استپ وی

انتخاب: دوستداران فقیر کراس اوور
نرخ: ۴۸ میلیون
کارکرد: ۲۵ هزار تومان
مزیت: توان مناسب آفرود

  نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی

استپ وی در حقیقت ماشین خوبی هست. به طرزی رعب آور آسان و خستین طراحی شده و چه در بخش فنی و چه در بعد تجهیزاتی یا طراحی محصولی پیش پاافتاده هست. اما همین خودرو تنها به لطف کارکرد درخشان موتور و گیربکس و شاسی، کارایی خوب در راستای سوخت و البته ارتفاع زیاد از سطح زمین یکی از انگشت شمار انتخاب های واقعا آفرود در بازار ایران در رنج قیمتی کمتر از ۵۰ میلیون تومان بوده و همین علل هم موجبات فروش بالایش را فراهم کرده هست.

تویوتا لند کروزر اف جی ۱۹۹۰
انتخاب: سخت گیرها!
نرخ: ۴۸ میلیون
کارکرد: ۲۰۰ هزار
مزیت: ارزان هست
نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی
تجربه توامان گنجایش و توان آفرود را میتوان با این خودروی بزرگ نظامی/ بیابانی تجربه نمود که در دهه ۷۰ جزء ناوگان نظامی ایران بود و هیچ مانعی را هنگام حرکت پیش روی خود نمی بیند. این ژاپنی از بس قلدر هست میتوان شیب های ۴۵ درجه را به سادگی بالا برود ولی همین خودرو در جاده نرم و آرام حرکت می نماید، اتاق بزرگی دارد، میتوان کلی اسباب و وسایل را در جعبه یا روی سقفش جا به جا کند و در عین حال استفاده سوخت شایسته ای را طی استفاده از خود به جای بگذارد.     اف جی ۸۰ را اگر می خرید قطعا با ست کامل تسمه، فیلتر و لاستیک زاپاس نو بخرید و در عین حال از تندرستی موتور آن اطمینان حاصل کنید. اگر خصوصیات فنی این خودرو سالم باشد شک نکنید ایام ۱۳ روزه تعطیلات نوروزی بدون هیچ دردسری به سفر و گردش مشغول خواهیدشد.

چری ایکس ۲۲

انتخاب: آنان که پول خرید تیگو ۵ را ندارد!
نرخ: ۵۰ میلیون
کارکرد: ۲۵ هزار
مزیت: کارکرد و ظاهر خوب

نوروزگردی با خودروهای 50 میلیون تومانی

نمونه ارتقایافته هاچ بک ۳۱۵ هست که سال کنونی در بازار ایران یک کار بزرگ کرد و با ورود به بازار خودروهای هاچ بک کراس بیشتر از ۲۰ هزار دستگاه فروش کرد. این خودرو که علاوه بر رینگ و لاستیک اسپورت، ارتفاع مناسب از سطح زمین و ریل های سقفی به موتوری سر حال، برنامه ای زیبا و اتاقی تقریبا پیشرفته مجهز هست در نمونه دستی و کارکرده قیمتی ۵۰ میلیونی داشته و به لطف استفاده مناسب و شبکه خدمات بعد از فروش تقریبا گسترده، خودروی قابل اطمینانی هست.   مرجع: روزنامه هفت صبح