گروه: شغل
تاریخ: ۰:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

آفتاب نیوز : ریاست سازمان برنامه و بودجه گفت: کوشش می نماییم بودجه جاری و عمرانی استان ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را با وجود این که با تنگنا مراجع مواجهیم در اولویت داریم.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مرکز اطلاع رسانی ارتباطات عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه […]

آفتاب نیوز : ریاست سازمان برنامه و بودجه گفت: کوشش می نماییم بودجه جاری و عمرانی استان ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را با وجود این که با تنگنا مراجع مواجهیم در اولویت داریم.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مرکز اطلاع رسانی ارتباطات عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت، معاون ریاست جمهوری در گردهمایی جامعه طرح، برنامه و بودجه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با ابراز خوشحالی از حضور در جمع سرافرازان نیروهای مسلح و بویژه فرماندهان حوزه طرح، برنامه و بودجه نیروهای مسلح، از مقام شامخ همه شهدا و بویژه شهدای عملیات کربلای ۵ تجلیل کرد و در ادامه با اشاره به بودجه نیروهای مسلح از سال ۹۲ تا ۹۷  بر توجه مخصوص دولت به بودجه بخش دفاعی تاکید کرد.
ریاست سازمان برنامه و بودجه با اظهار این که در کنار سایر مصارف، سیاست فقرزدایی را هم در دستور کار داریم، اضافه کرد: در کشور آدم هایی را داریم که زندگی شان نمی گذرد بنابراین یارانه این اشخاص را به میزان قابل توجهی افزایش داده ایم.
نوبخت به بخش هزینه ها نیز اشاره نمود و اضافه کرد: بودجه سال کنونی با سنوات گذشته این تفاوت را دارد که مبتنی بر کارکرد یعنی به نرخ تمام شده تنظیم می گردد. در عین حال کوشش می نماییم بودجه جاری و عمرانی استان ها را افزایش دهیم.