تاریخ: 0:01 :: 2019/08/14

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، شامگاه سه شنبه، ۲۲ مردادماه ۹۸، رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر وارد خوزستان شد. دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، حضور در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و بازدید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، شامگاه سه شنبه، ۲۲ مردادماه ۹۸، رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر وارد خوزستان شد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، حضور در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان کارون از برنامه‌های سفر ۲ روزه حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی به استان است.

حضور و سخنرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست استاندار خوزستان نیز از برنامه‌های دیگر نماینده، ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در فرودگاه اهواز و در جمع خبرنگاران گفت: هلال احمر همواره در همه زمینه‌ها به ویژه در سیلاب امسال حضور تاثیرگذاری داشته است.

او افزود: در سیلاب امسال هلال احمر در کنار سایر دستگاه‌ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید.

حجت الاسلام و المسلمین معزی نقش خوزستان در دوران دفاع مقدس بسیار مؤثر بود و امروزه نیز نقش بسزایی در کشور ایفا می‌کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر تصریح کرد: خوزستان استانی وسیع و گسترده با فرهنگ‌های مختلف و سوابق و اقوام متعدد است و همین امر بر اهمیت این خطه مهم می‌افزاید.

او اذعان داشت: خوزستان سابقه‌ای درخشان در دفاع مقدس دارد و جانفشانی مردم هرگز از ذهن و فکر مردم فراموش شدنی نیست.

هدف از سفر بنده به خوزستان تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر خوزستان و بازدید از مناطق سیل زده استان است.