تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
نماینده آیسسکو در ایران: مشهد ۲۰۱۷ برای کشور افتخار آفرید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا عباس صدری پنجشنبه شب در آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام که در مکان مدامی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار گردید، اضافه کرد: هدف آیسسکو از انتخاب مشهد بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در ۲۰۱۷ این بود که استعداد های شهرهای اسلامی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا عباس صدری پنجشنبه شب در آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام که در مکان مدامی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار گردید، اضافه کرد: هدف آیسسکو از انتخاب مشهد بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در ۲۰۱۷ این بود که استعداد های شهرهای اسلامی را به جهان ارائه کنیم و حجم های مشهد و فعالیت های مطلوبی که در این شهر انجام شده را به جهان بشناسانیم.
وی گفته بود: موجب افتخار من بعنوان یک ایرانی در ارگان آیسسکو هست که مشهد تا این حد استعداد های بی شمار فرهنگی در خود جای داده هست.

صدری عنوان کرد: برنامه ریزی زیاد مطلوبی از طریق مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارگان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مدیران مشهد مقدس از یک پارسال، دیگر عامل موفقیت این شهر در سال ۲۰۱۷ بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام گردید.
وی اضافه کرد: در مجموع گزارش من بعنوان نماینده ارگان آیسسکو از برنامه های مشهد بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و گزارش مدیران این شهر به آیسسکو که مبتنی بر حقیقت بود موجب گردید بررسی این ارگان حاکی موفقیت مشهد در سال ۲۰۱۷ بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد.

این مطلبو از دست ندید!  مراقب قارچ های سمی باشید، مرگ در یک قدمی شماست

ریاست موسسه فرهنگی اکو نیز در این مراسم عنوان کرد: عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام برای مشهد افتخاری برای کسانی هست که این عنوان را برگزیدند.

وی گفته بود: انتخاب مشهد بعنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام مجالی با اعتبار هست و مدیران توان دارند از آن برای پیشرفت پیوسته و انسجام فرهنگی خراسان رضوی بهره گیرند.

۵۱۳۲/۷۴۸۹
خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار یافتن دهنده: علی اصغر ایزدی