گروه: مسافرت
تاریخ: ۲:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نمایش جنون در متروی نیوجرسی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  ایران، تصاویر دوربین مدار بسته نشان می‌دهد، «آتن ماتاچیرا»- 20 ساله- زمان حادثه برای دقایقی روی سکوی ایستگاه قدم زد و با شنیدن صدای قطار پشت یک مادر و دختر خردسالش ایستاد.اما به محض اینکه قطار به نزدیک ایستگاه رسید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  ایران، تصاویر دوربین مدار بسته نشان می‌دهد، «آتن ماتاچیرا»- 20 ساله- زمان حادثه برای دقایقی روی سکوی ایستگاه قدم زد و با شنیدن صدای قطار پشت یک مادر و دختر خردسالش ایستاد.اما به محض اینکه قطار به نزدیک ایستگاه رسید این زن ناگهان دراقدامی هولناک، دختر ۵ ساله را در آغوش کشید و او را روی ریل انداخت.

دخترک وحشتزده چند لحظه‌ای تا مرگ فاصله نداشت، که همان موقع یک افسر پلیس بلافاصله روی ریل پرید ودخترک را درحرکتی رعد آسا نجات داد. مأموران ایستگاه نیزبلافاصله «ماتاچیرا» را دستگیر کردند و او به اتهام سوءقصد و اقدام به قتل تحت بازجویی قرارگرفت.سخنگوی پلیس مترو نیوجرسی گفت: «این زن هیچ شناختی از قربانی و مادرش نداشت و هنوز مشخص نیست با چه انگیزه‌ای دست به این سوءقصد زده است. ضمن اینکه تحقیقات تخصصی از او ادامه دارد.»