تاریخ: ۱۸:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
نمایش تصویر نیکی کریمی

سومین نمایشگاه عکس‌های نیکی کریمی با اسم «گل‌مردگی» در گالری اعتماد باغ نگارستان برپا می‌شود. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، نیکی کریمی می‌گوید عکاسی مجموعه «گل‌مردگی» در سال ۹۴ آغاز شده و برای او فراز و نشیب زیادی داشته تا به عکس پایانی برسد. همه این ها من را رساند به […]

سومین نمایشگاه عکس‌های نیکی کریمی با اسم «گل‌مردگی» در گالری اعتماد باغ نگارستان برپا می‌شود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، نیکی کریمی می‌گوید عکاسی مجموعه «گل‌مردگی» در سال ۹۴ آغاز شده و برای او فراز و نشیب زیادی داشته تا به عکس پایانی برسد.

همه این ها من را رساند به «گل‌مردگی».

نیکی کریمی ـ کارگردان، بازیگر و تهیه‌کننده ـ که قبل از این، دو نمایشگاه از عکس‌های خود را در گالری گلستان ایران و گالری کورت یارد امارات به نمایش گذاشته، گفته می‌شود تا امروز سبک‌های متفاوت عکاسی را تجربه کرده اما عکاسی از طبیعت در آثار او چشم گیرتر هست.

‎‎اولین نمایشگاه عکس‌های نیکی کریمی، با اسم «افق‌ها» سال ۱۳۸۸ در گالری گلستان برگزار گردید که مجموعه عکس‌های سفر کاشان، اصفهان، لرستان، بندر انزلی، رشت، لاهیجان و ماسوله را در بر می‌گرفت.

طبیعت هایی بدون انسان، افق‌های وسیع و تپه ماهورهای چشم نواز همان مجموعه بود که در سال ۱۳۸۹ در گالری کورت یارد امارات نیز به نمایش گذاشته گردید.

این مطلبو از دست ندید!  تصاویر جذاب از کمیاب ترین حیوانات جهان!

‎‎این نمایشگاه از روز جمعه ٢٧ بهمن در گالری اعتماد واقع در میدان بهارستان خیابان دانشسرا، باغ نگارستان بازنمایی می‌شود و ‎تا ١٥ اسفند ماه از ساعت ١١ تا ٢٠ برای بازدید عموم دایر می باشد.

این گالری دوشنبه‌ها تعطیل هست.