تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در آستارا برپا شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا عصر امروز در جریان برپایی نمایشگاه کتاب و آثار هنری کودکان و نوجوانان این شهرستان گفت: ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب را می‌توان با زبان فرهنگ و هنر به کودکان و نوجوانان انتقال داد. صابر فرضی‌زاد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا عصر امروز در جریان برپایی نمایشگاه کتاب و آثار هنری کودکان و نوجوانان این شهرستان گفت: ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب را می‌توان با زبان فرهنگ و هنر به کودکان و نوجوانان انتقال داد.

صابر فرضی‌زاد با بیان اینکه در این نمایشگاه تعداد ۳۰۰ عنوان کتاب با موضوعات ادبی، داستانی، هنری، قرآنی و سرگرمی تا پایان ایام‌الله دهه فجر به نمایش عموم گذاشته‌ شده است، تصریح کرد: علاوه بر کتاب، آثار هنری ۲۰۰ نفر از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

وی آثار هنری عرضه‌شده توسط اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا در این نمایشگاه را سفالگری، خوشنویسی، نقاشی، عکس و سرودهای انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: شهرداری آستارا به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهر به‌منظور ارتقای مسائل فرهنگی نگاه ویژه‌ای دارد.

این مطلبو از دست ندید!  ورود مجلس به پرونده صادر کردن مجوز شکار

فرضی‌زاد به حضور دانش‌آموزان ۲۰ مدرسه و بهره‌مند شدن آن‌ها از وقایع و روزشمار انقلاب، معرفی شخصیت حضرت امام خمینی(ره) و نمایش فیلم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: مدیریت آموزش و پرورش آستارا در تحقق این مهم با اعضای کانون نهایت همکاری را داشته است.

رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا تعداد اعضای ساماندهی شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شماره یک را یک‌هزار و ۵۰۰ نفر و مرکز سیار روستایی را یک‌هزار و ۲۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: در کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، برنامه‌های خوبی برای دهه فجر امسال تدوین‌ شده است.

وی مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع «امام آمد شاه رفت»، مسابقه نقاشی از وقایع انقلاب، مسابقه نشریه دیواری و صبح شعر «بهار آزادی» را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که قرار است با هدف گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا شوند.