تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
نمایشگاه پاییزه از فردا در بوشهر آغاز به کار می‌کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  مصطفی گراشی افزود: بستر‌های لازم برای تامین و عرضه اقلام مورد نیاز مردم، لوازم‌التحریر و البسه با قیمت مناسب در آستانه سال تحصیلی جدید در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر مهیا شده است. او بیان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشت‌افزار، پوشاک، کفش، مواد […]

نمایشگاه پاییزه از فردا در بوشهر برگزار می‌شودبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  مصطفی گراشی افزود: بستر‌های لازم برای تامین و عرضه اقلام مورد نیاز مردم، لوازم‌التحریر و البسه با قیمت مناسب در آستانه سال تحصیلی جدید در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر مهیا شده است.

او بیان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم انواع نوشت‌افزار، پوشاک، کفش، مواد غذایی و برخی از کالا‌های اساسی از ۲۲ تا ۲۹ شهریور به مدت ۸ روز در محل نمایشگاه بین‌المللی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس اتاق اصناف بوشهر با بیان اینکه این نمایشگاه در ۱۴۰ غرفه دایر می‌شود عنوان کرد: کالا‌ها و محصولات عرضه شده در نمایشگاه یاد شده با تخفیف ۱۵ تا ۲۵ درصد است.

گراشی تصریح کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم با مشارکت اتاق اصناف بوشهر , بخش خصوصی و با حضور تولیدکنندگان صنفی به منظور ایجاد تعادل در بازار عرضه و تقاضا و تامین کالا‌های مورد نیاز شهروندان برگزار می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  لرستان؛ استان معین ایلام در طرح جابجایی زائران اربعین