تاریخ: ۱۴:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
نمایشگاه هفته دفاع مقدس در یاسوج برپا می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سرهنگ داریوش مثنوی در نشست با برخی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای هفته دفاع مقدس امسال برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده که بدون شک به بهترین نحو ممکن اجرایی می‌شوند. وی با اشاره به اینکه ۳۱ شهریورماه […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سرهنگ داریوش مثنوی در نشست با برخی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای هفته دفاع مقدس امسال برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده که بدون شک به بهترین نحو ممکن اجرایی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ۳۱ شهریورماه هفته دفاع مقدس آغاز می‌شود، عنوان کرد: ۴۸ برنامه مختلف و متنوع در حوزه دفاع مقدس برنامه ریزی شده که با رژه نیروهای مسلح در مرکز شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

مثنوی با تشریح برنامه‌های پیش بینی شده برای هفته دفاع مقدس امسال خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس، رزمایش، همایش بازسازی عملیات طریق القدس توسط تیپ ۴۸ فتح از دیگر برنامه‌های این هفته است.

مردم اهواز با شهید گمنام دفاع مقدس وداع می‌کنندبه یاد رسول ملاقلی پور | سینمای دفاع مقدس از تولد تا شهادت!همایش «تفنگ‌داران عشایر» در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه جامعه بدون فرهنگ ایثار و شهادت بی‌محتوا‌ست، گفت: امکان بهره مندی جامعه از ذخایر معنوی با داشتن  آثار وجودی فرهنگ ایثار و شهادت میسر است.

این مطلبو از دست ندید!  خانم بازیگر بعد از کاهش وزن محسوس/ عکس

حجت‌الاسلام سید علی فتح میرمحمدی افزود: ایثار و رشادت‌ها در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی ماندگار می‌ماند و هیچ‌گاه در اذهان آیندگان محو نمی‌شود زیرا این رشادت‌ها و فداکاری‌های بی نظیر خلق شده توسط مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) به این ملت و کشور اقتدار و عظمت بخشید و اعتماد به نفس و خود باوری را در جامعه نهادینه کرده اسیت.

وی بیان کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای دوران طلایی خلق حماسه و دفاع و نشر، ترویج و تعمیق فرهنگ و روحیه ایثار، شهامت و شهادت در جامعه بوده و انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های اجرایی برای اجرای باشکوه برنامه‌ها همکاری داشته باشند.