تاریخ: ۳:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان میامی افتتاح شد+تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از میامی جوان، همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر و با حضور امام جمعه، فرماندارو مجعی از مسئولان شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی، نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان مقطع متوسطه میامی در آموزشگاه متوسطه مصطفی خمینی کلید خورد. سید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از میامی جوان، همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر و با حضور امام جمعه، فرماندارو مجعی از مسئولان شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی، نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان مقطع متوسطه میامی در آموزشگاه متوسطه مصطفی خمینی کلید خورد.

سید اسماعیل معصومی مدیر آموزشگاه مصطفی خمینی در حاشیه این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار میامی جوان گفت: در این نمایشگاه آثاری از دستاوردهای دانش آموزان پایه متوسطه میامی در حوزه های صنایع دستی، کار و فناوری و…به نمایش گذاشته شده است.

وی به اهداف برپایی این نمایشگاه اشاره کرد وافزود: هدف از برپایی این نمایشگاه گرامیداشت دهه فجر، ارائه دستاوردهای دانش آموزان و ایجاد انگیزه در میان دانش آموزان هنرمند و هنر جو، آشنایی اقشار جامعه با فعالیت های هنری دانش آموزان، تحقق شعار دانش آموز باوری، دانش آموز محوری و دانش آموز یاری عنوان کرد.

این مطلبو از دست ندید!  پابرهنه بودن در طبیعت باعث بهبود مهارت های حرکتی کودک می گردد

این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن ماه پذیرای علاقه مندان است.