تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
نمایشگاه جشن برخاستن رنگ ها درشت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، قاسم مصفا مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: نمایشگاه نقاشی ملیحه مقدم در نگارخانه با عنوان جشن برخاستن رنگ‌ها مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برای بازدید عموم دایر می‌شود. اوبا بیان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، قاسم مصفا مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: نمایشگاه نقاشی ملیحه مقدم در نگارخانه با عنوان جشن برخاستن رنگ‌ها مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برای بازدید عموم دایر می‌شود.

اوبا بیان اینکه این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۸ شهریورهرروزه ساعت ۶ عصر برگزار می‌شود. افزود: در این نمایشگاه ٢٠ اثر نقاشی در ابعاد مختلف با سبک امپرسیونیسم به نمایش عمومی در می‌آید.

مصفا مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: ملیحه مقدم متولد ١٣٦٧ اهل رشت و ساکن شیراز، دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و نقاشی را از کودکی آغاز نمود و از مدت‌ها قبل شاگرد شبنم بابازاده، استاد خسرو روشن و استاد محمد زحمتکش فرا گرفت. او نام این نمایشگاه را از شعر بیژن نجدی وام گرفته است و تمام حال و هوای نقاشی‌ها را به خاطره این نویسنده تقدیم کرد.

این مطلبو از دست ندید!  انفجار یک باب مغازه کپسول گاز ال پی جی/۵ نفر مصدوم شدند