تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
نمایشگاه بزرگ کتاب یار مطهر در اهواز افتتاح شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، نمایشگاه بزرگ کتاب یار مطهر با ارائه بیش از ۵ هزار کتاب به مناسبت روز معلم و اعیاد شعبانیه و با حضور مسئولان استانی در کتابخانه مرکزی خوزستان افتتاح شد. در آئین افتتاحیه این نمایشگاه علی‌حسین حسین زاده، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، نمایشگاه بزرگ کتاب یار مطهر با ارائه بیش از ۵ هزار کتاب به مناسبت روز معلم و اعیاد شعبانیه و با حضور مسئولان استانی در کتابخانه مرکزی خوزستان افتتاح شد.

در آئین افتتاحیه این نمایشگاه علی‌حسین حسین زاده، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت‌های پیش‌رو، اظهار داشت: در زمینه فعالیت‌های فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی خوزستان پیشگام است و افتتاح این نمایشگاه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

وی با بیان این‌که افزایش یک دقیقه مطالعه روزانه به ساعت مطالعه عمومی در کاهش مشکلات و آسیب‌های اجتماعی تأثیر گذار خواهد بود، گفت: گسترش فرهنگ کتابخوانی و بالا رفتن میانگین مطالعه موجب کاهش آمار بزهکاری و آسیب‌های اجتماعی می شود.

در نمایشگاه بزرگ کتاب یار مطهر بیش از ۵ هزار عنوان کتاب با موضوع‌های اخلاق، شعر، دینی، تاریخی، هنری، سیاسی، درسی، قرآنی، روانشناسی، رمان، ادبیات و همچنین تألیفات شهید مطهری با تخفیف ۵۰ درصدی در اختیار علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار می‌گیرد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار تسنیم نمایشگاه کتاب یار مطهر از تاریخ ۱۰ تا ۳۰ اردیبشهت‌ماه امسال و در ساعت‌های ۹ تا ۲۲ آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان است.

برچسب ها: ,