تاریخ: ۱۶:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
نقد و بررسی  مستند «پرزیدنت؛ آکتور سینما» در فرهنگسرای رسانه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا، این نشست با حضور خسرو متعضد؛ مورخ ، سعید قطبی زاده؛ منتقد سیما و عوامل سازنده فیلم، ساعت ۱۸ برگزار می شود. «پرزیدنت؛ آکتور سینما» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا بورونی توسط مرکز مستند سفیرفیلم و به تهیه‌کنندگی سازمان هنری رسانه‌ ای اوج، تولید شده است. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا، این نشست با حضور خسرو متعضد؛ مورخ ، سعید قطبی زاده؛ منتقد سیما و عوامل سازنده فیلم، ساعت ۱۸ برگزار می شود.

«پرزیدنت؛ آکتور سینما» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا بورونی توسط مرکز مستند سفیرفیلم و به تهیه‌کنندگی سازمان هنری رسانه‌ ای اوج، تولید شده است.

این مستند به آخرین روابط سیاسی میان ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی می‌پردازد و روایتگر تلاش های میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی، در جهت ایجاد رفاه برای مردم شوروی است.

گورباچف معتقد بود تا زمانی که تنش ­های شوروی با کشورهای غربی و به خصوص آمریکا ادامه داشته باشد، رسیدن به  یک اقتصاد موفق ناممکن است،به همین دلیل اولیت  خود را تنش­ زدایی و برقراری رابطه و مذاکره با آمریکایی‌­ها قرار داد.

در خلاصه داستان این مستند که سعی دارد داستان یک پیروزی بدون جنگ را روایت کند، آمده است:«شوروی، حسرت، آشوب،  تنش با دنیا. مردی می آید تا کشوری بزرگ را با دنیا آشتی دهد…افراطی­ها اجازه خواهند داد؟»

این مطلبو از دست ندید!  عرفان اسلامی؛ داعی صلح و مانع افراط گرایی دینی/ پنج رکن ریاضت عرفانی از منظر قرآن

علاقمندان جهت شرکت در این نشست می توانند به فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی واقع در خیابان پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ تماس بگیرند.