گروه: زنان
تاریخ: ۹:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
نقد دولت روحانی در این شرایط منصفانه نیست/ دولت گوش شنوا برای انتقادات دارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «فاطمه راکعی»، مشاور امور زنان شهردار تهران و نماینده مجلس ششم، در عنوان کرد و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا حول «بودجه نظارتی دولت» عنوان کرد: امید دارم بودجه سال آینده مثل بسیاری از کارها و طرحهای مطلوب دیگر که این دولت، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «فاطمه راکعی»، مشاور امور زنان شهردار تهران و نماینده مجلس ششم، در عنوان کرد و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا حول «بودجه نظارتی دولت» عنوان کرد: امید دارم بودجه سال آینده مثل بسیاری از کارها و طرحهای مطلوب دیگر که این دولت، مجلس و یا شورا انجام داده و یا خواهند داد، به طوری برنامه ریزی گردد که هرگز دچار بروکراسی زیادتر شویم. 

  مشاور امور زنان شهردار تهران با اشاره به «مشکلات اقتصادی کشور» اهتمام کرد: قبل از دولت حسن روحانی، در راستای اقتصاد و بودجه هایی که به نهادهای متفاوت دولتی اختصاص گرفته می گرفت، شاهد اختلاس ها و سوء استفاده های پولی بودیم، بنابراین دولت روحانی بودجه نظارتی را به مجلس عرضه کرد.

  اما توقع داریم این نقد به یک نقد اپیدمیک و خراب کردنی منتج نشود. با مسرت دولت به طور مستمر گوش شنوا  برای انتقادات و یا حتی خراب کردن ها داشته هست.

راکعی عنوان کرد: دولتی داریم که منتخب مردم هست و یکی از خوب ترین گزینه هایی بود که مردم در زمان انتخابات به آن رای دادند. پیچیدگی هایی در عرصه سیاسی وجود دارد و دولت در سایه ای نیز همان طور وجود دارد. دانشجوهای و مسئولانی که دستی در بودجه دارند، وظیفه نقد و اصلاح دارند و لازم هست خوب ترین برنامه را به مجلس عرضه دهند؛ اما تضعیف و خراب کردن دولت در این شرایطی که کشور به سر می‌برد، منصفانه نیست.