گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نفع فوتبال بازی ایران و اسپانیا برای سینما های شیراز

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ ؛ مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس با اشاره به فروش ۵۰۰ میلیون ریالی بلیت بازی ایران و اسپانیا در جام جهانی گفته بود: ۲۵۰ میلیون ریال آن تنها در هنرشهر آفتاب و مابقی حاصل فروش بلیت در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ ؛ مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس با اشاره به فروش ۵۰۰ میلیون ریالی بلیت بازی ایران و اسپانیا در جام جهانی گفته بود: ۲۵۰ میلیون ریال آن تنها در هنرشهر آفتاب و مابقی حاصل فروش بلیت در دیگر سینما‌ها بوده هست.

وی با اشاره به استقبال از حوزه فوتبال در سینما‌ها بویژه در دو بازی نخست تیم ملی ایران که حجم همه سالن‌ها پر شد، تصریح نمود: این اداره کل تنها به پنج سینمای پردیس سینمایی هنرشهر آفتاب، پردیس گلستان، سعدی، ایران و سینماتک پیرسوک مجوز پخش مسابقات را داده هست، که پخش فوتبال در مکان‌هایی من جمله کافه‌ها بدون مجوز هست.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس دنبال کرد: در بازی‌های مرسوم جام جهانی با ریزش ۷۰ درصدی مخاطب های رو به رو هستیم که درصورت حذف احتمالی ایران از این دوره از مسابقات، مخاطب های به همین میزان کاهش می‌یابند و پیش‌بینی می‌شود در بازی‌های فاز پایانی دو مرتبه شاهد افزایش مخاطب باشیم.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

رنجبر افزود: نرخ بلیت مسابقات فوتبال ۲ هزار تومان از بلیت مرسوم سینما‌ها ارزان‌تر هست و کف نرخ بلیت معادل ۱۰ هزار تومان برای سینما‌های ممتاز مدنظر داشته شده هست.

وی گفت: جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال هست که از ۲۴ خرداد شروع و تا ۲۴ تیر ادامه دارد.

گفتنی هست، تیم ملی ایران در گروه B. این مسابقات شرکت کرده و بازی بعدی ایران دوشنبه ۴ تیر ۹۷ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه مقابل تیم ملی پرتغال شروع می‌شود.