تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰

نقش جهان در هفته ماقبل پایانی لیگ شانزدهم میزبان پرتماشاگرترین بازی بود تا یک بار دیگر ثابت شود این ورزشگاه خیلی زودتر از این باید افتتاح می شد.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، در هفته ای که میزان استقبال طرفداران در بازی های حساس و مهم چندان چشمگیر نبود یک بار […]

نقش جهان در هفته ماقبل پایانی لیگ شانزدهم میزبان پرتماشاگرترین بازی بود تا یک بار دیگر ثابت شود این ورزشگاه خیلی زودتر از این باید افتتاح می شد.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، در هفته ای که میزان استقبال طرفداران در بازی های حساس و مهم چندان چشمگیر نبود یک بار دیگر طرفداران استقلال با حضور گسترده خود در ورزشگاه نقش جهان آن هم در روز غیر تعطیل و ابتدای هفته ثابت کردند که سال ها در حق آنها اجحاف صورت گرفته و مستحق این بودند که زودتر صاحب یک ورزشگاه مدرن شوند.
تماشاگران سپاهان با وجود این که ساعاتی قبل از بازی باران شدیدی در اصفهان بارید و بازی هم در روز ابتدای هفته برگزار می‌شد استقبال بسیار خوبی ازتیم محبوب خود در آخرین دیدار خانگی فصل داشتند. شاگردان کرانچار که در کورس کسب سهمیه احتمالی آسیا هستند با بازی‌های خوب خود در چند هفته گذشته تماشاگران را بیش از گذشته به حضور در ورزشگاه تشویق کردند.
در هفته بیست و نهم دیدار سپاهان و تراکتورسازی با ۱۵ هزار و ۳۰۰ تماشاگر پرتماشاگرترین بازی هفته بود و بعد از آن پرسپولیس و ذوب آهن با ۹ هزار و ۵۰۰ تماشاگر در رده دوم قرار گرفت. همچنین دیدار پدیده مشهد و استقلال با ۸ هزار تماشاگر سومین دیدار پرتماشاگر هفته بود.
سپاهان این فصل با نقل مکان به شمال اصفهان و ورزشگاه نقش‌جهان بیش از گذشته از حمایت هواداران خود برخوردار است و امیدوار است فصل آینده با تکمیل ورزشگاه نقش جهان و راه‌های دسترسی به ورزشگاه، استقبال بیشتر از این هم شود تا با حمایت همین طرفداران بار دیگر به کورس قهرمانی بازگشته و به ششمین قهرمانی اش در تاریخ لیگ برتر برسد.

این مطلبو از دست ندید!  مدرسه ای برای کودکان علاقه مند به طبیعت