تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان شرقی، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، رضاخلیلی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، از تهیه و نصب ۸ المان، ویژه دهه فجر در میادین و نقاط مختلف از سطح شهر خبرداد. وی، با اشاره به اهداف اجرای این طرح، بیان کرد: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان شرقی، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، رضاخلیلی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، از تهیه و نصب ۸ المان، ویژه دهه فجر در میادین و نقاط مختلف از سطح شهر خبرداد.

وی، با اشاره به اهداف اجرای این طرح، بیان کرد: هویت بخشی به سیمای شهر همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، یکی از اقداماتی است که می‌تواند در ترویج فرهنگ انقلاب بین جوانان و نهادینه کردن آن در نسل‌های آینده موثر باشد.

خلیلی، خاطرنشان کرد: از طرفی، وجود المان‌های مناسبتی در شهر یکی از راه‌های ارتقای شادابی و نشاط جامعه است و این امر، به ویژه درباره جشن‌های انقلاب، بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، اضافه کرد: این المان‌ها در ۸ نقطه از شهر، از جمله میدان ائل گلی، فلکه بزرگ ولیعصر، محوطه شهرداری مرکز در ابوریحان، مقابل شهرداری منطقه ۷، روبروی استانداری، مقابل مصلی، میدان ساعت و میدان جهاد نصب شده اند.

این مطلبو از دست ندید!  گرد و غبار بی تدبیری مسئولین در چشم مردم جنوب استان کرمان می رود

خلیلی ادامه داد: اجرای آذین‌بندی معابر و میادین شهر در کنار المان‌ها نیز، می‌تواند در ارتقای نشاط و شادابی عمومی تاثیرگذار باشد و محیطی شاد و آرام را برای شهروندان ایجاد کند.