گروه: مجله
تاریخ: ۱۹:۵۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ ؛ این سانحه شامگاه امروز در یک تالار عروسی زنانه روی داد.  محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو گفت : با اعزام سه دستگاه آمبولانس به محل سانحه مسموم شدگان به اورژانس ایلخچی اعزام گردیدند. وی اضافه کرد : همه ابزارها مورد احتیاج […]

نشست گازمونوکسیدکربن دریک مجلس عروسی در بخش ایلخچیبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ ؛ این سانحه شامگاه امروز در یک تالار عروسی زنانه روی داد. 

محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو گفت : با اعزام سه دستگاه آمبولانس به محل سانحه مسموم شدگان به اورژانس ایلخچی اعزام گردیدند.

وی اضافه کرد : همه ابزارها مورد احتیاج از قبیل اکسیژن و ملزومات پژشکی در مرکز اورژانس ایلخچی تدارک دیده شده و امدادگران تا صبح فردا در آماده باش حضور دارند و مشکل خاصی وجود ندارد.

فریدی مسئول اورژانس و فوریت های پزشکی اسکو هم گفت : بر طبق ارتباط تلفنی با مرکز اورژانس این شهرستان ، امدادگران به محل سانحه اعزام گردیدند و ۲ نفر از مسموم شدگان را به دلیل شدت مسمومیت به مرکز درمانی سینای تبریز اعزام کردند و ۱۱ نفر دیگر را هم در اورژانس ایلخچی تحت اکسیژن تراپی و معالجه قرار دادند.

وی اضافه کرد : روند معالجه مسموم شدگان هم حالا ادامه دارد و چند نفر هم پس از اکسیژن تراپی و انجام معاینات کامل مرخص گردیدند.

وی دلیل این سانحه را خروج لوله بخاری از محل وصل شدن خود اعلام نمود.