گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نشست  ادبی به مناسبت هفته کتاب در یزد برگزار شد

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، جلسه ادبی به مناسبت هفته کتاب و روز کتاب و کتابخوانی مقارن با سراسر کشور با حاضر بودن مهدیه نظری شاعر و نویسنده توانای کشور و خالق اثر «درخت ها برای تو، پرنده ها برای من» و اعضا و مربیان محور پروراندن تفکری […]

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، جلسه ادبی به مناسبت هفته کتاب و روز کتاب و کتابخوانی مقارن با سراسر کشور با حاضر بودن مهدیه نظری شاعر و نویسنده توانای کشور و خالق اثر «درخت ها برای تو، پرنده ها برای من» و اعضا و مربیان محور پروراندن تفکری بچه ها و نوجوانان استان یزد امروز در کتابخانه بچه مرکز فرهنگی هنری شماره یک محور پروراندن تفکری بچه ها و نوجوانان یزد برگزار گردید.

جشن امضا و تجلیل از برگزیدگان استانی کتابخوانی با حاضر بودن عباسعلی دانافر مدیرکل محور استان یزد از دیگر برنامه های این جلسه بود.

نخستین کتاب مهدیه نظری در سال ۱۳۷۸ با عنوان «پر از پرنده ام» و با نام مستعار انتشار یافته گردید. این کتاب مجموعه ای از شعرهای او برای نوجوانان هست و سپس چهار مجموعه شعر برای نوجوانان انتشار یافته کرده هست.

پر از پرنده ام، بال هایم را مخفی کرده ام، برسد به دست تو ای شاه دنیا، پرنده باران، درخت ها برای تو پرنده ها برای من نیز از دیگر آثار این نویسنده هست.