نسخه دوم “رگ یابی” اکران می شود / “ایوان مک گرگور” در نقش یک معتاد ظاهر می شود

0
اشتراک

نسخه دوم “رگ یابی” اکران می شود / “ایوان مک گرگور” در نقش یک معتاد ظاهر می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “رگ یابی ۲” به کارگردانی “دنی بویل” ۱۷ مارس ۲۰۱۷ اکران خواهد شد. بیست سال پس از ساخت فیلم «رگ یابی» اثر دنی بویل در سال ۱۹۹۶ میلادی، بخش دوم آن یا “رگ یابی۲” به زودی روی پرده سینماها می رود.

ایوان مک گرگور، ایوان برمنر، جانی لی میلر و استیون رابرتسون از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

نسخه دوم

فیلم “رگ یابی۱” داستان گروهی از معتادان ساکن شهر ادینبورگ در اسکاتلند در اواخر دهه هشتاد میلادی را حکایت می کرد و ستارگانی همچون ایوان مک گرگور، اون بریمنر و جانی لی میلر در آن به ایفای نقش پرداختند.
 
رگ یابی۲ باز هم توسط دنی بویل کارگردانی شده یعنی کسی که توانست برای فیلم “میلیونر زاغه نشین” جوایز اسکار و گلدن گلوب را از آن خود کند و باز هم همان بازیگران مقابل دوربین حاضر شده اند.
 
ایوان مک گرگور، بازیگر می گوید: بسیار هیجان زده هستم که این فرصت را پیدا کردم تا بار دیگر در کنار این افراد بازی کنم. چیزی در شخصیتهای این فیلم وجود دارد که فکر می کنیم می شناسیمشان و دوستشان داریم و این شخصیتها را دوستان خود می دانیم. به همین دلیل بازگشت به سوی آنها و پیدا کردن آنها در دنیای جدید، جالب است. این فیلم بازسازی نمونه بیست سال پیش نیست و دنی هرگز قصد بازسازی رگ یابی را نداشته است بلکه این، فیلمی بسیار متفاوت است.
 
نسخه دوم

در «رگ یابی۲» دوستان گذشته یک بار دیگر دور هم جمع می شوند تا در زمانه ای جدید و در عصر فیسبوک و توییتر و اینستاگرام، ماجراهای جدیدی را خلق کنند.
 
در فیلم جدید، باز هم رابرت کارلایل بازی می کند اما شخصیت او تغییر کرده است. رابرت می گوید: زمان برای شخصیتها عوض شده و ما این مردان را در مراحل مختلفی از زندگیشان می بینیم. این موضوع به نوعی غم انگیز است. به نظر من نوعی جریان پنهان عاطفی در پشت این فیلم حضور دارد و احتمالا مردم را شگفت زده خواهد کرد.
 
نسخه دوم

اکران «رگ یابی۲» از ۲۷ ژانویه (۸ بهمن) در بریتانیا و سپس از ماه فوریه در دیگر کشورهای اروپایی آغاز خواهد شد. علاقمندان این فیلم در آمریکا نیز از ماه مارس می توانند تماشاگر آن در سالن های سینمای کشورشان باشند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.