گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
نرخ گذاری بلیت هواپیما طبق ارز سیستم نیما

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، علی عابدزاده امروز در حاشیه بازنمایی ۱۰ پروژه در فرودگاه مهرآباد گفت: ۵۰ تا ۵۵ درصد شرکت های هواپیمایی ارزی هست و در حال پیگیری هستیم تا شرکت های هواپیمایی از سیستم نیما ارز بگیرند. وی با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی توان دارند با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، علی عابدزاده امروز در حاشیه بازنمایی ۱۰ پروژه در فرودگاه مهرآباد گفت: ۵۰ تا ۵۵ درصد شرکت های هواپیمایی ارزی هست و در حال پیگیری هستیم تا شرکت های هواپیمایی از سیستم نیما ارز بگیرند.

وی با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی توان دارند با کمک بانک مرکزی ارز سیستم نیما بگیرند، گفت: روند اختصاص ارز در این سیستم برای ایرلاین ها کند هست که در نشستی که با ریاست کل بانک مرکزی داشتیم، خواستیم سرعت اختصاص ارز افزایش یابد.

زیادتر بخوانید:

۱۴ مرکز مجاز فروش بلیت پروازهای اربعین +جدول

عابدزاده در مورد بدهی ۱۶ میلیون دلاری شرکت های هواپیمایی به فرودگاه نجف گفت: در حال پیگیری هستیم، این بدهی ها با اختصاص ارز سیستم نیما به شرکت های هواپیمایی تسویه گردد.

وی در جواب به این سؤال که آیا شرکت هواپیمایی تازه ای به شرکت های فعلی تأسیس شد، گفت: شرکت تازه ای در حال تأسیس هست، اما به سبب بخشی مورد ها اطلاعات آن در آینده انتشار می یابد.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

وی در مورد نرخ بلیت هواپیما گفت: این نرخ ها چند روزی هست طبق نرخ ارز سیستم نیما در پروازهای خارجی محاسبه می گردد و شرکت ها طبق سیستم نیما نرخ گذاری کرده اند.

ریاست سازمان هواپیمایی کشوری در مورد ارسال قطعه از سوی شرکت هواپیمایی به شرکت بوئینگ برای تعمیرات گفت: شرکت های هواپیمایی با راهکار ارسال و دریافت قطعه آشنا می باشند.