گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
نرخ عجیب بلیت های سخنرانی میشل اوباما

همشهری آنلاین: یکی از بلیت‌های ذی ربط به برنامه سخنرانی بانوی اول سابق آمریکا در لندن به ۵۷۰ برابر بهای خستین در یک سایت سوئیسی ارائه شده هست. بهای قانونی بلیت‌ها ۳۰ تا ۱۲۵ پوند تعیین شده بود اما بعضی خریداران بلیت‌های خود را با قیمت‌های نجومی در سایت جنجال برانگیز Viagogo ارائه کرده‌اند که […]

همشهری آنلاین: یکی از بلیت‌های ذی ربط به برنامه سخنرانی بانوی اول سابق آمریکا در لندن به ۵۷۰ برابر بهای خستین در یک سایت سوئیسی ارائه شده هست.

نرخ عجیب بلیت‌های سخنرانی میشل اوباما

بهای قانونی بلیت‌ها ۳۰ تا ۱۲۵ پوند تعیین شده بود اما بعضی خریداران بلیت‌های خود را با قیمت‌های نجومی در سایت جنجال برانگیز Viagogo ارائه کرده‌اند که پایگاه کلیدی آن کشور سوئیس هست.

گران‌ترین بلیت در این سایت ۷۲ هزار و ۱۷۱ پوند قیمت‌گذاری شده که ۵۷۰ برابر گران‌ترین بلیت عرضه‌شده در سایت قانونی هست. ضمن اینکه دست‌کم ۱۹ بلیت با قیمت‌های دو تا ۷۵۰۰ پوندی در سایت سوئیسی به خریداران پیشنهاد شده هست. سخنگوی ساوث‌بانک سنتر به عنوان برگزارکننده برنامه سخنرانی خانم اوباما از سایت Viagogo خواسته آگهی‌های فروش بلیت را حذف نماید و تهدید کرده هست بلیت‌های غیرقانونی را از درجه ارزش ساقط می‌کند.

نکته جالب و عجیب اینکه هر گونه جستجو برای یافتن نشانی از بلیت‌های برنامه خانم اوباما به سایت Viagogo ختم می‌شود و گوگل این سایت را در صدر نتیجه های جستجو قرار می‌دهد.

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی