گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از سایت پوشش دهنده فروش بلیت جشنواره(سینما تیکت)، در سایت فروش، بلیت‌ها منحصرا به طور سری های ۱۱ تایی به فروش می رسد.  برای تهیه بلیت تکی هر فیلم در روز اکران باید به گیشه سینما مراجعه گردید. لطفا پیش از […]

نرخ خرید سری بلیت‌های جشنواره فیلم فجر مشخص شد/هر سری خرید اینترنتی 1،320,000 ریالبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از سایت پوشش دهنده فروش بلیت جشنواره(سینما تیکت)، در سایت فروش، بلیت‌ها منحصرا به طور سری های ۱۱ تایی به فروش می رسد.  برای تهیه بلیت تکی هر فیلم در روز اکران باید به گیشه سینما مراجعه گردید.

لطفا پیش از آغاز مورد ها زیر را مطالعه نمایید:

هر نفر منحصرا حد بیشتر ۲ انتخاب و در مجموع ۴ سری توان دارد خريد داشته باشد. (هر سری دربردارنده ۱۱ بلیت برای ۱۱ روز و ویژه یک نفر می باشد)

بهای هر سری بلیت برای سینماهای متفاوت مطابق جدول زیر می باشد.

در حالتی که در مراحل خرید در سیستم به مشکلی برخورد نمودید، پنجره‌های مرورگر را تماما بسته و از ابتدا مراحل خرید را آغاز نمایید.

در انتهاء مراحل خرید، صندلی‌های خود را انتخاب نمایید. 

در صورت امکان صفحه پیگیری را چاپ کرده و در هنگام مراجعه برای دریافت بلیت، همراه خود دارا باشید.

این مطلبو از دست ندید!  آمار تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۲۱ دی اعلام گردید

امکان خرید با سینماکارت وجود ندارد.

توان دارید در هنگام خرید با انتخاب گزینه «ارسال با پیک» با هزینه ۱۰۰۰۰ تومان (محدوده شهر تهران) و تعیین محله، آدرس و ساعت تحویل در انتهاء فرآیند خرید بلیت‌های خود را در محل خود تحویل بگیرید.

در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، برای دریافت بلیت‌های خود، در تاریخ‌های 6 و۷ بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ صبح با در دست داشتن کارت ملی و کد پیگیری سیستم به نشانی زیر مراجعه نمایید:

«خیابان ولیعصر، اوائل بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، قسمت پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر»

در صورت وجود هرگونه سؤال و یا بروز مشکل به هنگام خرید اینترنتی با شماره ۷۵۳۹۱ ارتباط بگیرید و یا با آدرس ایمیل info@fajrticket.com برنامه پایانی نمایش فیلم‌ها طبق جدولی می باشد که پیش از آغاز جشنواره اعلام و منتشر خواهد گردید.

نرخ خرید سری بلیت‌های جشنواره فیلم فجر مشخص شد/هر سری خرید اینترنتی 1،320,000 ریال