گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
نرخ بیکاری استان همدان دو و نیم درصد کمتر از میانگین کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ «سید حمیدکلانتری» در کارگروه اشتغال سرمایه گذاری استان که در شهرستان تویسرکان برگزار شد، گفت: مردمی کردن اقتصاد ویژگی اصلی قتصاد مقاومتی است. وی  گفت: کاهش قیمت تمام شده محصول و همچنین افزایش اشتغال از مهمترین کارکردهای ایجاد تعاونی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ «سید حمیدکلانتری» در کارگروه اشتغال سرمایه گذاری استان که در شهرستان تویسرکان برگزار شد، گفت: مردمی کردن اقتصاد ویژگی اصلی قتصاد مقاومتی است.

وی  گفت: کاهش قیمت تمام شده محصول و همچنین افزایش اشتغال از مهمترین کارکردهای ایجاد تعاونی ها است. معاون امور تعاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود: نرخ بیکاری استان همدان دو و نیم درصد کمتر از میانگین کشور است. «محمدناصر نیکبخت» استاندار همدان نیز با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر بیمه شده جدید در استان همدان ثبت شده است، گفت: بر اساس جدیدترین آمار مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی رتبه کسب و کار استان همدان از رده ۲۴ در سال ۹۴ به رده یازده ارتقاء یافته است. «محمدمهدی مفتح» نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی هم خواستار تسهیل بیشتر د روند اعطاء مجوزهای به کارآفرینان شد و عنوان کرد: بهبود فضای کسب و کار زمینه ساز استغل بیشتر می شود. وی گفت: با توسعه این بخش ها می توان اشتغالر بیشتر را در تویسرکان شاهد باشیم.«حبیب مومیوند» فرماندار تویسرکان هم با اشاره به فعالیت بیش از ۱۴ هزار بهره بردار در بخش کشاورزی و بیش از هشت هزار فعال در بخش مبل و منبت در این شهرستان گفت: با فعالیت ۱۱۶ واحد مرغداری در این شهرستان، بیشترین میزان تولید گوشت سفید در استان از آن تویسرکانی ها است. فرماندار تویسرکان عنوان کرد: این شهرستان داری ۳۵۰ تعاونی است.