گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۴

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان گفت: با توجه به اعلام دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و با سازگاری انجمن‌های صنفی حمل و نقل مسافر و رانندگان، در نوروز ۹۷ همراه با سراسر کشور قیمت جابجایی مسافر […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان گفت: با توجه به اعلام دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و با سازگاری انجمن‌های صنفی حمل و نقل مسافر و رانندگان، در نوروز ۹۷ همراه با سراسر کشور قیمت جابجایی مسافر در لرستان افزایش نمی‌یابد.

عباس شرفی گفته: پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی از ۱۷ اسفند ماه شروع می‌شود و مردم با مراجعه حضوری به دفاتر شرکت‌های مسافربری و یا سایت این شرکت‌ها بلیط تهیه کنند.

هزار و ۲۹۹ دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و سواری اجاره در بخش حمل و نقل عمومی آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی در لرستان می باشند.

۳۸

کشیک‌های نظارتی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین با مشارکت صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی فعال می‌شود و بر کیفیت خدمات‌رسانی و قیمت جابجایی مسافران نوروزی نظارت می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  بازیگر خانم: تعداد فالوور اینستاگرام ملاک انتخاب بازیگران شده هست