گروه: بلیط
تاریخ: ۲۱:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
نرخ بلیط قطار شهری اصفهان افزایش نمی یابد

یکی از لوایح ارزیابی شده در سی وهفتمین جلسه شورای شهر ذی ربط به افزایش نرخ بلیط قطار شهری اصفهان از مبلغ هفت هزار ریال به ۱۰هزار ریال بود که معاون مالی اقتصادی شهرداری اصفهان، در این مورد از تامین نشدن هیچکدام از نیازهای مالی مترو با توجه به افزایش مسافران مترو اطلاع داد. مردم […]

یکی از لوایح ارزیابی شده در سی وهفتمین جلسه شورای شهر ذی ربط به افزایش نرخ بلیط قطار شهری اصفهان از مبلغ هفت هزار ریال به ۱۰هزار ریال بود که معاون مالی اقتصادی شهرداری اصفهان، در این مورد از تامین نشدن هیچکدام از نیازهای مالی مترو با توجه به افزایش مسافران مترو اطلاع داد.

مردم باید هزینه استفاده از خدمات را نزدیک‌تر به نرخ حقیقی پرداخت کنند

کوروش خسروی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان که از قبول کنندگان افزایش نرخ بلیط قطار شهری بود، بر لزوم اداره نکردن شهر با یارانه تاکید کرد و اضافه کرد: مردم باید هزینه استفاده از خدمات را نزدیک‌تر به نرخ حقیقی پرداخت کنند.

فعلا زمان شایسته ای برای افزایش دو مرتبه نرخ بلیط مترو در سال ۹۷ نیست

نصیر ملت، رییس کمیسیون امور اقتصادی، گردشگری و حقوقی شورای اسلامی شهر اصفهان نیز از مخالفان این لایحه، گفت: فعلا زمان شایسته ای برای افزایش دو مرتبه نرخ بلیط مترو در سال ۹۷ نیست.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

گفتنی است، طرح ایده ای افزایش نرخ بلیط قطار شهری اصفهان برای دومین بار در سال جاری نه فقط در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مورد موافقت قرار نگرفت لکن سر انجام به تصویب شورای شهر هم نرسید.