گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
نرخ بلیط اتوبوس برای زوار گیلانی اربعین حسینی کاهش یافت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه نرخ بلیط اتوبوس برای سفر زائران گیلانی به سمت مرز‌ مهران کاهش پیدا نموده است ابراز داشت: هزینه بلیط اتوبوس از رشت ۱۱۰ هزار تومان و از شهرستان‌ها ۱۲۰ هزار تومان است. معاون هماهنگ کننده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت،

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه نرخ بلیط اتوبوس برای سفر زائران گیلانی به سمت مرز‌ مهران کاهش پیدا نموده است ابراز داشت: هزینه بلیط اتوبوس از رشت ۱۱۰ هزار تومان و از شهرستان‌ها ۱۲۰ هزار تومان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان نیز در این جلسه گفت: بسیج آمادگی لازم برای جذب و جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت برپایی موکب‌های اربعین استان گیلان را دارد.

سرهنگ عباس بایرامی با اشاره به ورود زائران خارجی به استان گیلان برای سفر به کشور عراق افزود: فراهم نمودن ابزارها لازم برای پذیرایی از این زائران از مهم‌ترین اقداماتی است که با آبروی استان در رابطه است.

وی با تاکید بر ضرورت برپایی جلسه امنیتی در زمینه محافظت امنیت مرزهای گیلان جهت ورود زائران گیلانی به داخل کشور تصریح نمود: بیشتر از ۹ هزار زیارت کننده خارجی برای سفر به کشور عراق وارد گیلان می‌شوند.

این مطلبو از دست ندید!  فروش بلیت‌ دربی اصفهان به نفع سیل‌زدگان شمال کشور

مدیرکل حج و زیارت استان گیلان نیز در این جلسه با اشاره به کارهای انجام شده در زمینه برپایی باشکوه مراسم اربعین گفت: تا به حال ۱۱ هزار نفر از مردم گیلان در سیستم سماح ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه تاحالا ۸ هزار و ۳۵۰ گیلانی موفق به دریافت روادید برای سفر به کشور عراق گردیدند افزود: ویزای کشور عراق به صورت با نظم برای تقاضا کنندگان صادر می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان نیز در این جلسه گفت: موکب‌های هلال احمر در کشور عراق مستفر شده و خدمات درمانی بهداشتی را به زائران ارائه می‌هد.

مهدی ولی‌پور با بیان اینکه حدود ۲۰۰ تن دوا به کشور عراق جهت عرضه به زائران اربعین ارسال شده است عنوان داشت: دو تیم از هلال احمر گیلان بهمراه دو دستگاه آمبولانس به کشور عراق اعزام شده است.