گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
نرخ بلیت قطار و هواپیما در انحصار مناسبت  ها/ آیا مدیران قدرت کنترل نرخ  ها را ندارند؟

افزایش نرخ بلیط در کشورهای پیشرفت یافته و در حال پیشرفت با زیادتر شدن خدمات برای مسافران رابطه متقابلی دارد. افزایش نرخ بلیط در مناسبت‌‌ها به یکی از بزرگترین دغدغه‌‌ها و مشکلات مسافران امروزی که قصد سفر با وسائل عمومی را دارند مبدل شده هست، در چند سال موخر بدون اینکه خدمت رسانی به مسافران […]

افزایش نرخ بلیط در کشورهای پیشرفت یافته و در حال پیشرفت با زیادتر شدن خدمات برای مسافران رابطه متقابلی دارد.

افزایش نرخ بلیط در مناسبت‌‌ها به یکی از بزرگترین دغدغه‌‌ها و مشکلات مسافران امروزی که قصد سفر با وسائل عمومی را دارند مبدل شده هست، در چند سال موخر بدون اینکه خدمت رسانی به مسافران افزایش یابد با نزدیک شدن به مناسبت‌‌ها (محرم،صفر و عید نوروز) و افزایش تقاضا، نرخ بلیط‌‌‌‌ها به صورت باور نکردنی افزایش داشته و بعد از سپری شدن مناسبت‌‌ها قیمت‌‌ها به فرایند عادی خود بر می‌‌گردد.

امسال هم برپایه سال‌های سابق رویت گردید که نرخ بلیط‌‌‌ها در روزهای منتهی به اربعین به طور عجیبی به‌ یک‌باره افزایش یافت.

حال با نزدیک شدن به اواخر ماه صفر و افزایش تقاضای مردم برای خرید بلیط قطار و هواپیمای مشهد منتظر نظارت و اداره اکثر از پیش مسئولین هستیم تا به مثل سال‌‌های قبل مسئله های ای در تردد مردم احداث نشود و مورد سوءاستفاده دلالان قرار نگیرند.

این مطلبو از دست ندید!  شیوه جدید کلاهبرداری از زوار اربعین

این همان مبحثی هست که امام جمعه تبریز نیز در خطبه‌‌های هفته قبل به آن پرداخت و از مدیران خواست نظارت خود را افزایش و سفر به مشهدالرضا را برای شهروندان تبریز ساده سازی نمایند.