گروه: بلیط
تاریخ: ۲۲:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
نرخ بلیت دیدار پرسپولیس و السد هشت رقمی گردید! + تصویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، در چارچوب دیدار بازگشت نیمه پایانی رقابت های لیگ قهرمانان قاره آسیا، تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر، یکم آبان ماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و شاگردان برانکو ایوانکوویچ کوشش می نمایند […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ، در چارچوب دیدار بازگشت نیمه پایانی رقابت های لیگ قهرمانان قاره آسیا، تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر، یکم آبان ماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و شاگردان برانکو ایوانکوویچ کوشش می نمایند تا با محافظت نتیجه راهی فینال گردند و یاران ژاوی در صدد می باشند تا با بازگشت به بازی ( کامبک ) به دیدار پایانی برسند.

برای سرخپوشان و طرفداران این تیم، تقابل پرسپولیس و السد، مهم ترین بازی سال محسوب می گردد و در صدد می باشند تا به آرزوی قدیمی خود که حضور در فینال قاره آسیا است، برسند.

بر همین اساس، بلیت فروشی این دیدار از صبح امروز ( شنبه ) شروع گردید و بعد از اینکه در ۱۰ دقیقه، بلیت های جایگاه به اتمام رسید، اکنون خبر می رسد حجم فروش بلیت های الکترونیکی ورزشگاه آزادی به انتهاء دست یافته و بازار داغ بلیت سیاه وجود دارد.    طرفداران یا خوب تر بگیم سودجویانی که اکنون بلیت را با نرخ نهایت ۳۰  هزار تومان خریداری کرده اند، کوشش می نمایند تا با نرخ ۱۰ میلیون ریال بلیت را بفروشند و نفع خوبی را بدست آورند.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

نرخ بلیت دیدار پرسپولیس و السد به یک میلیون تومان رسید+ عکس

علاوه بر این مسئولین فروش بلیت بازی پرسپولیس- السد قطر برای جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی، تنها به تماشاگرانی اذن ورود به ورزشگاه آزادی را می‌دهند که اصل کارت ملی را با خود بهمراه دارا باشند. 

 دیدار بازگشت نیمه پایانی رقابت های لیگ قهرمانان قاره آسیا میان تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر، یکم آبان ماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می گردد.

زیادتر بخوانید:

ارز ثانویه به سرخابی‌های پایتخت رسید السدقطر با یک غایب به مصاف پرسپولیس ایران می‌رود بلیت فروشی دیدار پرسپولیس ایران – السدقطر در لیگ قهرمانان قاره آسیا شروع گردید