گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
نرخ بلیت بسته های ترکیبی ریلی جاده ای اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رجبی ریاست انجمن حمل و نقل ریلی گفت: برای جابه‌جایی زوار اربعین حسینی از تاریخ‌ 27 مهرماه تا ۱۳ آبان، حدود ۱۳۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران ـ کرمانشاه مدنظر داشته شده هست. وی اضافه کرد: کوشش شده هست با تأمین […]

نرخ بلیت بسته‌های ترکیبی ریلی جاده‌ای اعلام گردید/ نرخ مسیر مهران تا تهران یک میلیون و۵۰۰ هزار تومانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رجبی ریاست انجمن حمل و نقل ریلی گفت: برای جابه‌جایی زوار اربعین حسینی از تاریخ‌ 27 مهرماه تا ۱۳ آبان، حدود ۱۳۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران ـ کرمانشاه مدنظر داشته شده هست.

وی اضافه کرد: کوشش شده هست با تأمین قطار به طور فوق‌العاده تا ایستگاه‌ راه‌آهن کرمانشاه و سازگاری اتوبوس از ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه تا مرز مهران توسط آژانس‌های منتخب هر دو در قالب یک بسته و علاوه بر این با سازگاری اتوبوس از مهران به نجف و برعکس از کربلا تا مرز مهران در اختیار تقاضا کنندگان قرار گیرد.

ریاست انجمن حمل و نقل ریلی با اشاره به تنوع قطارهای فوق‌العاده برای تقاضا کنندگان سفر به کرمانشاه و برعکس اضافه کرد: سازمان قطارهای فوق‌العاده برای ایام اربعین چهارتخته، ۶تخته و صندلی هست.

رجبی گفت: نرخ بلیت قطار از تهران تا کرمانشاه طبق نوع قطار و به طور تک مسیره حدود ۷۰۰ هزار ریال تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال متغیر بوده که هزینه پذیرایی (نسبت به ساعت حرکت) در آن محاسبه شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  آمار فروش تئاتر های تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی تا ۲۱ دی

نرخ بلیت‌ اتوبوس از ایستگاه کرمانشاه تا مرز مهران به طور رفت و بازگشت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هست.

با توجه به تناوب نرخ ارز و به منظور جلوگیری از تفاوت نرخ‌ها در پرداختی از سوی زوار و علاوه بر این آسانی در امر زیارت، شرکت های منتخب آمادگی عرضه بسته ادامه مسیر بلیت ترکیبی، از مرز مهران به نجف اشرف و بازگشت از کربلا به مرز مهران را با نرخ ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال را دارد.

گفتنی هست، علاوه بر عرضه بلیت قطار و اتوبوس‌های ذکر شده در دفتر مرکزی، شرکت‌های حمل و نقل ریلی در تهران و عده ای از نمایندگی‌ها اقدام به فروش بلیت قطارهای اربعین می‌کنند که اسم این دفاتر اطلاع‌رسانی می‌شود.

تقاضا کنندگان سفر اربعین حسینی باید توجه دارا باشند که برای خرید بلیت و در طول مسیر مدارک شناسایی معتبر و گذرنامه را همراه داشته و پس از خرید بلیت سریعا مندرجات آن را کنترل و در صورت هرگونه مغایرت، غیر هم‌نام یا مخدوش بودن مبحث را به اطلاع اپراتور فروش برسانند.