گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
نرخ بلیت بسته های ترکیبی ریلی جاده ای اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رجبی ریاست انجمن حمل و نقل ریلی گفت: برای جابه‌جایی زوار اربعین حسینی از تاریخ‌ 27 مهرماه تا ۱۳ آبان، حدود ۱۳۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران ـ کرمانشاه مدنظر داشته شده هست. وی اضافه کرد: کوشش شده هست با تأمین […]

نرخ بلیت بسته‌های ترکیبی ریلی جاده‌ای اعلام گردید/ نرخ مسیر مهران تا تهران یک میلیون و۵۰۰ هزار تومانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رجبی ریاست انجمن حمل و نقل ریلی گفت: برای جابه‌جایی زوار اربعین حسینی از تاریخ‌ 27 مهرماه تا ۱۳ آبان، حدود ۱۳۴ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران ـ کرمانشاه مدنظر داشته شده هست.

وی اضافه کرد: کوشش شده هست با تأمین قطار به طور فوق‌العاده تا ایستگاه‌ راه‌آهن کرمانشاه و سازگاری اتوبوس از ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه تا مرز مهران توسط آژانس‌های منتخب هر دو در قالب یک بسته و علاوه بر این با سازگاری اتوبوس از مهران به نجف و برعکس از کربلا تا مرز مهران در اختیار تقاضا کنندگان قرار گیرد.

ریاست انجمن حمل و نقل ریلی با اشاره به تنوع قطارهای فوق‌العاده برای تقاضا کنندگان سفر به کرمانشاه و برعکس اضافه کرد: سازمان قطارهای فوق‌العاده برای ایام اربعین چهارتخته، ۶تخته و صندلی هست.

رجبی گفت: نرخ بلیت قطار از تهران تا کرمانشاه طبق نوع قطار و به طور تک مسیره حدود ۷۰۰ هزار ریال تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال متغیر بوده که هزینه پذیرایی (نسبت به ساعت حرکت) در آن محاسبه شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

نرخ بلیت‌ اتوبوس از ایستگاه کرمانشاه تا مرز مهران به طور رفت و بازگشت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هست.

با توجه به تناوب نرخ ارز و به منظور جلوگیری از تفاوت نرخ‌ها در پرداختی از سوی زوار و علاوه بر این آسانی در امر زیارت، شرکت های منتخب آمادگی عرضه بسته ادامه مسیر بلیت ترکیبی، از مرز مهران به نجف اشرف و بازگشت از کربلا به مرز مهران را با نرخ ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال را دارد.

گفتنی هست، علاوه بر عرضه بلیت قطار و اتوبوس‌های ذکر شده در دفتر مرکزی، شرکت‌های حمل و نقل ریلی در تهران و عده ای از نمایندگی‌ها اقدام به فروش بلیت قطارهای اربعین می‌کنند که اسم این دفاتر اطلاع‌رسانی می‌شود.

تقاضا کنندگان سفر اربعین حسینی باید توجه دارا باشند که برای خرید بلیت و در طول مسیر مدارک شناسایی معتبر و گذرنامه را همراه داشته و پس از خرید بلیت سریعا مندرجات آن را کنترل و در صورت هرگونه مغایرت، غیر هم‌نام یا مخدوش بودن مبحث را به اطلاع اپراتور فروش برسانند.