گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
نرخ بلیت اتوبوس های اربعین اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، وی با بیان اینکه کوشش کردیم نرخ ها در این ایام افزایش نیابد، گفت: نرخ های بلیت اتوبوس از سال گذشته تاحالا ثابت مانده هست و افزایشی نداشته ایم و علی رغم افزایش نرخ قطعات و لاستیک، افزایش نرخ بلیت رخ نداده هست. زیادتر بخوانید: نرخ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق،

وی با بیان اینکه کوشش کردیم نرخ ها در این ایام افزایش نیابد، گفت: نرخ های بلیت اتوبوس از سال گذشته تاحالا ثابت مانده هست و افزایشی نداشته ایم و علی رغم افزایش نرخ قطعات و لاستیک، افزایش نرخ بلیت رخ نداده هست.

زیادتر بخوانید:

نرخ بلیت قطارهای اربعین اعلام گردید

مؤمنی دنبال کرد: در حال حاضر نرخ بلیت اتوبوس مخصوص در خط تهران ـ مهران ۴۶ هزار تومان، اتوبوس VIP، ۲۵ نفره ۷۶ هزار تومان و اتوبوس VIP ۳۲ نفره ۶۴ هزار تومان هست که با لحاظ سرویس های یکسر تهی این نرخ ها از ۷۰ تا ۱۵۰ هزار تومان برای سه مدل اتوبوس می باشد که از یک آبان ماه ماه این طرح شروع و تا دوازدهم آبان ماه ماه ادامه دارد.

وی با اهتمام بر اینکه نرخ های بلیت های اتوبوس برای این ایام افزایش نیافته و منحصرا رفت و آمد یک سر تهی لحاظ شده هست، گفت: این در حالی هست که نرخ لاستیک از ۳ میلیون تومان به ۱۵ میلیون و نرخ یک دستگاه اتوبوس از ۷۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته هست. کدام کالا را سراغ دارید از سال ۹۶ تاحالا افزایش نرخ نیافته هست.

این مطلبو از دست ندید!  جریمه چند شرکت هواپیمایی به دلیل گران فروشی/ هزینه هر ساعت پرواز ۱۱۰ تا ۴۵۰ هزار تومان است