گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
نخست وزیر انگلستان با پادشاه اردن دیدار کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر انگلستان در ادامه عزیمت دوره‌ای خود به منطقه وارد اردن گردید تا با مقام های این کشور دیدار کند. به نوشته روزنامه الغد، «ترزا می» در بدو ورود به اردن، مورد استقبال «عبدالله دوم» پادشاه این کشور جای گرفت و دو […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نخست وزیر انگلستان در ادامه عزیمت دوره‌ای خود به منطقه وارد اردن گردید تا با مقام های این کشور دیدار کند.

به نوشته روزنامه الغد، «ترزا می» در بدو ورود به اردن، مورد استقبال «عبدالله دوم» پادشاه این کشور جای گرفت و دو سمت در کاخ «الحسینیه» دیدار و در مورد تغییرات منطقه گفت‌وگو

ترزا می در کنفرانس خبری مشترکی که پس از این دیدار، با پادشاه اردن داشت اظهار کرد که ضروری هست با فعالیت‌های موشکی ایران مبارزه کرد.

وی اظهار کرد که کشورش به کمک‌های خود به اردن در زمینه اصلاحات اقتصادی در این کشور ادامه خواهد داد.

نخست وزیر انگلستان روز گذشته چهارشنبه در اوائل عزیمت دوره‌ای خود برای نخستین بار وارد بغداد گردید و با «حیدرالعبادی»، نخست وزیر عراق دیدار و در مورد تغییرات منطقه و راه‌های مشارکت در مورد مبارزه با تروریسم رایزنی کرد.

این مطلبو از دست ندید!  شوخی رزمندگان زیر آتش خمپاره

وی پس از ان به عربستان عزیمت کرد و با «سلمان بن عبدالعزیز»، پادشاه عربستان و «محمد بن سلمان»، ولی‌عهد این کشور دیدار و گفت‌وگو وی پس از ان به عربستان عزیمت کرد و با «سلمان بن ، پادشاه عربستان و «محمد بن سلمان»، ولی‌عهد این کشور دیدار و گفت‌ کرد.

ترزا

انتهای پیام/ص

عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس