تاریخ: ۹:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
نخستین کنسرت رسمی «داتار» در برج آزادی/ از کنار هم آسان نگذریم

اشکان فلاحتگر سرپرست گروه موسیقی «داتار» در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به جزییات حضور این گروه در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر عنوان کرد: هسته کلیدی گروه «داتار» از سال ۸۹ تشکیل شد و تا مدتی هم توانستیم به فعالیتهای خود ادامه بدهیم، اما پس از مدتی به سبب بعضی […]

اشکان فلاحتگر سرپرست گروه موسیقی «داتار» در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به جزییات حضور این گروه در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر عنوان کرد: هسته کلیدی گروه «داتار» از سال ۸۹ تشکیل شد و تا مدتی هم توانستیم به فعالیتهای خود ادامه بدهیم، اما پس از مدتی به سبب بعضی مشکلاتی که برای اعضای گروه پیش آمد نتوانستیم نتیجه های لازم را دریافت کنیم.

وی اضافه کرد: با مسرت مدتی هست دور تازه فعالیتهای گروه از سر گرفته شده و ما بنا داریم نخستین کنسرت رسمی مان را در چارچوب بخش تلفیقی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر برگزار کنیم و تا چندی دیگر نخستین آلبوم رسمی گروه را روانه بازار خواهیم کرد.

این موزیسین در ارائه اعضای گروه و جزییات کنسرت جشنواره گفته بود: سام مومنی بَک وُکال و نوازنده گیتار آکوستیک، طاها مظاهری نوازنده گیتار الکتریک، کیوان موسوی نوازنده درامز، امین مدرس نوازنده کیبورد، محمد فیاضی نوازنده گیتار بیس، محسن مهاجر نوازنده هارمونیکا، نیما رمضان تنظیم کننده و من بعنوان ترانه سرا، آهنگساز و نوازنده گیتار الکتریک گروه اجرایی کنسرت گروه «داتار» در جشنواره را تشکیل می دهند.

این مطلبو از دست ندید!  ناگفته‌های بختیاری از زمان تصدی بر وزارت دادگستری در دولت دهم + فیلم

سرپرست گروه «داتار» اضافه کرد: معنا کلی اقدامات گروه «داتار»  پرداختن به دغدغه ها و مسایلی هست که در زندگی روزمره همه ما قرار دارد ولی از کنار آنان گذر می کنیم.

فلاحتگر در بخش انتهایی صحبت های خود توضیح داد: گروه «داتار» قبل از اجرا در جشنواره موسیقی فجر برنامه هایی را در تماشاخانه «آو» با پشتیبانی انجمن ام اس و اجرایی را نیز در موسسه فرهنگی هنری «سرنا» داشته که اجراهای محدودی بودند، اما اجرا در برج آزادی به شکلی ارزشمند ترین کنسرت گروه در مرحله تازه فعالیت هاست که امید دارم مورد توجه مخاطب های قرار گیرد.

کنسرت گروه موسیقی «داتار» ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه ۲۶ دیماه در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران میزبان مخاطب های سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی تلفیقی می باشد.