تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
نخستین مراسم سالگرد شهادت سردار شمسی پور در همدان برگزار می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، نخستین مراسم سالگرد شهادت جستجوگر نور "سردار شهید علیرضا شمسی پور" و "یادواره شهدای گردان غواصی جعفر طیار(س)" به همت همرزمان وی در گردان غواصی در همدان برگزار می‌شود. این مراسم  سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه همزمان با نماز مغرب و عشا با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، نخستین مراسم سالگرد شهادت جستجوگر نور "سردار شهید علیرضا شمسی پور" و "یادواره شهدای گردان غواصی جعفر طیار(س)" به همت همرزمان وی در گردان غواصی در همدان برگزار می‌شود.

این مراسم  سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه همزمان با نماز مغرب و عشا با حضور سه تن از شهدای تازه تفحص شده ۸ سال دفاع مقدس توسط کمیته جستوجوی مفقودین در مناطق عملیاتی غرب و جنوب برگزار می‌شود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار علیرضا شمسی‌پور، بازنشسته سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان، یکی از اعضای باسابقه تیم تفحص پیکرهای مطهر شهدا، از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و مسئول بسیج ورزشکاران همدان بود که سال گذشته صبح روز ۱۳ اردیبهشت ماه طی عملیات جستجوی شهدا  در پنجوین عراق و ارتفاعات کانی مانگا بر اثر انفجار مین والمری به شهادت رسیده و به‌سوی یاران شهید خود پر کشید.

 شهید شمسی‌پور متولد ۱۳۴۵ در استان همدان بوده و مسئولیت‌هایی مانند ین رئیس هیأت دوچرخه سواری استان همدان و رئیس تربیت بدنی سپاه همدان را در کارنامه خود داشت. از این شهید والامقام دو فرزند دختر و پسر به‌یادگار مانده است.

برچسب ها: