گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶

یک مرجع آگاه در سفارت پاکستان در ایران روز جمعه با تایید این خبر به ایرنا گفت:این محموله با هواپیمای ترابری C-130 وارد ایران می گردد.این مرجع آگاه در مورد جزئیات این محموله اظهارنظری نکرد.روز سابق – پنجشنبه – نیز محمد فیصل سخنگوی وزارت کارها خارجه پاکستان در جلسه خبری خود با رسانه های درونی […]

یک مرجع آگاه در سفارت پاکستان در ایران روز جمعه با تایید این خبر به ایرنا گفت:این محموله با هواپیمای ترابری C-130 وارد ایران می گردد.
این مرجع آگاه در مورد جزئیات این محموله اظهارنظری نکرد.
روز سابق – پنجشنبه – نیز محمد فیصل سخنگوی وزارت کارها خارجه پاکستان در جلسه خبری خود با رسانه های درونی و خارجی پاکستان با تسلیت زلزله ویرانگر موخر در غرب ایران نیز گفت: قسمت های فراوانی از استان های مرزی ایران در غرب این کشور از این زلزله لطمه دیده و جمع فراوانی از مردم استان های غرب ایران در این زلزله جان خود را از دست دادند، بنابراین مردم و دولت پاکستان، با تسلیت این سانحه به مردم و دولت ایران، مراتب همدردی خود را با آنها ابراز می کنند.
وی افزود: اسلام آباد علاوه بر این به ایران ایده مساعدت به زلزله زدگان را عرضه کرده هست و در توقع دریافت جواب برای عرضه مساعدت های بین المللی هستیم.
صبح امروز نیز ارتباطات عمومی جمعیت هلال احمر گفت که قرار هست اولین مساعدت بین المللی برای زلزله زدگان غرب کشور از سوی پاکستان ارسال و وارد فرودگاه مهرآباد گردد.
این اولین مساعدت بین المللی هست که هلال احمر از یک کشور دیگر برای زلزله زدگان غرب کشور دریافت می کند.
۳
۹، ۸۴
این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، ۲۵ کیلومتری جدید آباد، ۳۷ کیلومتری باینگان، ۱۱۲ کیلومتری سنندج و ۱۲۲ کیلومتری کرمانشاه روی داده هست.
شبک**آساق**۶۱۲۵**۱۳۹۲**سیدبهادر حسینی**انتشار: ابوالفضل بابایی