تاریخ: ۱:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
نجات ۱۰ نفر از میان دود و آتش ساختمان اداری – تجاری در بلوار فرحزادی

سخنگوی ارگان آتش‌نشانی و خدمات امنیت تهران دنبال کرد: مکان آتش‌سوزی ساختمان ۱۴ طبقه با کاربری اداری – تجاری بود که در هر طبقه حدود ۱۰ وجود داشت و در کل ساختمان، حدود پنج واحد کاربری مسکونی داشتند و چند نفر در این واحدها واحد زندگانی می‌کردند. وی افزود: زمانیکه آتش‌نشانان به مکان رسیدند در طبقه سوم، یک واحد […]

سخنگوی ارگان آتش‌نشانی و خدمات امنیت تهران دنبال کرد: مکان آتش‌سوزی ساختمان ۱۴ طبقه با کاربری اداری – تجاری بود که در هر طبقه حدود ۱۰ وجود داشت و در کل ساختمان، حدود پنج واحد کاربری مسکونی داشتند و چند نفر در این واحدها واحد زندگانی می‌کردند.

وی افزود: زمانیکه آتش‌نشانان به مکان رسیدند در طبقه سوم، یک واحد اداری به پهنه ۷۰ متر مبتلا آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود به طوریکه آتش از پنجره این واحد و نمای ساختمان به بیرون می‌زد و به سرعت در حال سرایت به واحدهای مجاور و حتی ساختمان کناری بود علاوه بر این دود فراوانی طبقات بالایی را فرا گرفته و اطلاعات اولیه بیانگر از آن بود که چند نفر داخل ساختمان زندانی می باشند.

ملکی اضافه کرد: آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، با امکانات تنفسی به طبقات بالایی رفته، مشغول جست‌وجو گردیدند و بالاخره ۱۰ نفر از افرادی که در داخل ساختمان در آن ساعت در طبقات حضور داشتند را به تندرستی و بدون آسیب‌دیدگی از ساختمان بیرون کردند.

این مطلبو از دست ندید!  خروش طبیعت در روستای باغه یلمه سالیان + فیلم

سخنگوی آتش‌نشانی تهران اهتمام کرد: در این سانحه مورد مصدوم شدن و تلفات جانی نداشتیم، آتش‌نشانان به سرعت شعله‌های آتش را تحت مدیریت خود درآورده و از توسیع حریق جلوگیری کردند علاوه بر این دود فراوانی که داخل طبقات وجود داشت با امکانات موجود تخلیه و مکان ایمن‌سازی گردید.