تاریخ: ۰:۰۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
نجات مادر باردار سردشتی از محاصره برف

کارشناس مسئول واحد فوریت های پزشکی سردشت گفت: مادر باردار سردشتی پس از چندین ساعت تلاش امدادگران از محاصره برف و سرما نجات یافت.ریبین سوری روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: در تماس تلفنی همسر خانم باردار مبنی بر آغاز علائم زایمان و نامساعد بودن راه های روستای مزرعه از توابع شهرستان سردشت […]

کارشناس مسئول واحد فوریت های پزشکی سردشت گفت: مادر باردار سردشتی پس از چندین ساعت تلاش امدادگران از محاصره برف و سرما نجات یافت.
ریبین سوری روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: در تماس تلفنی همسر خانم باردار مبنی بر آغاز علائم زایمان و نامساعد بودن راه های روستای مزرعه از توابع شهرستان سردشت برای انتقال این مادر به بیمارستان بلافاصله تیم عملیاتی پایگاه شماره یک شهری سردشت به روستای مزرعه اعزام شد.
وی بیان کرد: به محض رسیدن بر بالین بیمار اقدامات اولیه در محل انجام شد، سپس انتقال مادر باردار با امبولانس به بخش زایمان بیمارستان امام خمینی سردشت پس از چند ساعت تلاش انجام شد. 
سوری گفت: طبق گفته مسئولین بخش زایمان این بیمارستان حال عمومی مادر باردار رضایت بخش بوده و تحت نظر پزشکان است.
وی بیان کرد: در این ماموریت مامای مرکز ‘گل کندیک’ هم با هماهنگی مسئول بهداشت خانواده مرکز بهداشت به رغم شرایط سخت و یخبندان بودن مسیر در محل حضور یافت. 
شهرستان سردشت با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت هم مرز با اقلیم کردستان عراق در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

این مطلبو از دست ندید!  ضرورت انجام آمایش زیست محیطی برای استقرار کلبه های شناور در تالاب انزلی