گروه: شغل
تاریخ: 18:11 :: 2019/08/13
نامزد یک پسر اراکی شیاد از آب درآمد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، دختری که با وعده ازدواج اقدام به کلاهبرداری ۴۲۵ میلیون ریالی از پسر اراکی کرده بود، در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان دستگیر شد. سرهنگ سید نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، دختری که با وعده ازدواج اقدام به کلاهبرداری ۴۲۵ میلیون ریالی از پسر اراکی کرده بود، در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

سرهنگ سید نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پی شکایت شهروندی اراکی در خصوص کلاهبرداری ۴۲۵ میلیون ریالی از او توسط خانمی ناشناس، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ حسینی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد که این فرد، چندی پیش با خانمی آشنا شده و در مدت زمانی بسیار کوتاه از این آشنایی، آنان برنامه ازدواج شان را پیاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: این خانم که با نقشه قبلی این برنامه ازدواج را طراحی کرده بود، در آغاز آشنایی، اقدام به اخذ کارت بانکی و رمز حساب مرد جوان می‌کند و مبلغ ۴۲۵ میلیون ریال از حساب او برداشت کرده و متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با آغاز تحقیقات پلیس، مخفیگاه این خانم شیاد به همراه فرد دیگری که در اجرای این کلاهبرداری با او همکاری داشت، در یکی از استان‌های همجوار مرکزی شناسایی شد و هر دو در عملیاتی دستگیر شده و بعد از اعتراف به جرم خود با تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام / ج

دختری که به پسر اراکی وعده ازدواج داده بود با کلاهبرداری گریخت