گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
نامجو مطلق: لیگ برتر کیفیت مطلوبی نداشت/کی روش نگاه لازم روی لیگ ندارد

نامجو مطلق روز یکشنبه در عنوان کرد وگو با ایرنا در مورد کیفیت نیم فصل نخست لیگ برتر، عنوان کرد: نیم فصل اول لیگ کیفیت چندان مطلوبی نداشت و این مسئله را میتوان از افت تیمهای مدعی چون سپاهان، استقلال، ذوب آهن و تراکتورسازی ندید. وی دنبال کرد: یکی از دلایل افت کیفیت لیگ تعطیلات […]

نامجو مطلق روز یکشنبه در عنوان کرد وگو با ایرنا در مورد کیفیت نیم فصل نخست لیگ برتر، عنوان کرد: نیم فصل اول لیگ کیفیت چندان مطلوبی نداشت و این مسئله را میتوان از افت تیمهای مدعی چون سپاهان، استقلال، ذوب آهن و تراکتورسازی ندید.
وی دنبال کرد: یکی از دلایل افت کیفیت لیگ تعطیلات لیگ و مشکلات زمانی این پیکارهای بود که موجب گردید پیکارهای لیگ فشرده تر برگزار گردد و این مسئله روی کار تیمها تاثیر منفی بسیاری گذاشت.

وی اهتمام کرد: یکی از دلایل این بی داعیه گی نگاه «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به لیگ برتر هست. سرمربی تیم ملی نگاه لازم را به لیگ ندارد و همین مسئله موجب کاهش داعیه بازیکنان شده هست.
در کنار این تیم پارس جنوبی جم را لازم هست حیرت ساز پیکارهای نامید و امید دارم به روند مطلوب خود در نیم فصل دوم دنبال کردند.
پیشکسوت باشگاه استقلال در ارتباط با شرایط این تیم اضافه کرد: با مسرت از زمان آمدن «وینفرد شفر» شرایط استقلال زیاد خوب تر شده و ما استقلالی ها به شرایط این تیم در نیم فصل دوم امیدوار هستیم.

نامجو مطلق عنوان کرد: تا امروز برنامه های تیم ملی به نوعی ریخته شده که روی کار باشگاه ها تاثیر منفی گذاشته هست.

ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۶۸
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعی