تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
ناظمی: جر و بحثی با خداداد نداشتم!/ جدایی  سرمربی از باشگاه جزء طبیعت فوتبال هست

افشین ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تمرین های و انتخاب سرمربی جدید تیم سپیدرود گفت: از روز گذشته تمرین های زیر نظر سهیل حق‌شناس شروع شده و بچه‌ها خود را برای بازی با پدیده آماده می‌کنند. در مورد سرمربی هم،‌ مسئولان تیم روز گذشته در تهران حاضر بودند و تازه […]

افشین ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تمرین های و انتخاب سرمربی جدید تیم سپیدرود گفت: از روز گذشته تمرین های زیر نظر سهیل حق‌شناس شروع شده و بچه‌ها خود را برای بازی با پدیده آماده می‌کنند. در مورد سرمربی هم،‌ مسئولان تیم روز گذشته در تهران حاضر بودند و تازه به رشت بازگشته‌اند. قرار هست امروز (دوشنبه) جلسه‌ای برگزار گردد و در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

وی در مورد اینکه گفته‌ می‌شود او قبل از بازی با گسترش فولاد درگیری لفظی شدیدی با خداداد عزیزی سرمربی استعفا داده سپیدرود داشته هست، گفت: جر و بحثی بین من و او نبوده هست.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود در مورد دیدار هفته چهارم تیمش مقابل پدیده خراسان تصریح نمود: پدیده تیم دوم جدول هست و بازیکنان و کادرفنی خوبی دارد.

ناظمی در مورد جدایی خداداد عزیزی از سپیدرود یادآور گردید: به هر حال این طبیعت فوتبال هست، یک‌جا شرایط فراهم نیست و دو طرف دوستانه جدا می‌شوند. روز گذشته هم عزیزی با صاحب باشگاه جلسه داشت و توافقی از تیم ما جدا گردید.

این مطلبو از دست ندید!  دورهمی اساتید کاریکاتوریست کشور در پل طبیعت برگزار می‌شود