گروه: شغل
تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
ناصری‌پور: مدیریت شهری باقرشهر از فعالیت‌های شرکت سایپا پرس حمایت می‌کند / هاشمی: بخش خدمات پس از فروش سایپاپرس در آینده نزدیک به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا پرس با علیرضا ناصری‌پور شهردار باقرشهر دیدار کردند. علیرضا ناصری‌پور ، شهردار باقرشهر در این دیدار یادآور شد: مجموعه شهرداری باقرشهر از فعالیت‌های شرکت سایپا پرس حمایت می‌کند و امیدواریم اشتغالزایی در راستای به کار […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا پرس با علیرضا ناصری‌پور شهردار باقرشهر دیدار کردند.

علیرضا ناصری‌پور ، شهردار باقرشهر در این دیدار یادآور شد: مجموعه شهرداری باقرشهر از فعالیت‌های شرکت سایپا پرس حمایت می‌کند و امیدواریم اشتغالزایی در راستای به کار گرفتن جوانان باقرشهری باشد تا از این طریق بتوانیم برای جوانان پرتلاش این خطه تولید اشتغال کنیم.

 

* توسعه و گسرش فعالیت‌های خط تولید جدید سایپا پرس / راه‌اندازی بخش خدمات پس از فروش سایپاپرس در آینده نزدیک

هاشمی ، مدیرعامل شرکت سایپاپرس نیز در این دیدار گفت: بسیار خرسندیم که در حال حاضر توانسته ایم خط تولید جدیدی در شرکت سایپا پرس ایجاد کرده و با توسعه و گسترش کار در خط تولید جدید اشتغالزایی کرده و نیروهای بومی به کار گیریم.

وی عنوان کرد: خدمات پس از فروش سایپا پرس در حال راه‌اندازی است تا از این طریق بتوانیم رضایت مشتریان را جلب و خدمات بهتری به آن‌ها ارائه دهیم.