گروه: ورزش
تاریخ: ۱:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
میلان ۰ – اینتر ۲/ کونته دلامادونینا را فتح کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در حساس ترین مسابقه هفته چهارم سری آ ایتالیا، دربی شهر میلان موسوم به دلامادونینا بین تیم های میلان و اینتر در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که این دیدار هیجان انگیز و پر موقعیت، با پیروزی دو بر صفر نراتزوری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در حساس ترین مسابقه هفته چهارم سری آ ایتالیا، دربی شهر میلان موسوم به دلامادونینا بین تیم های میلان و اینتر در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که این دیدار هیجان انگیز و پر موقعیت، با پیروزی دو بر صفر نراتزوری مهمان به پایان رسید.

بیشتر بخوانید: ترکیب میلان و اینتر در دربی دلامادونینا اعلام شد 

مارسلو بروزوویچ در دقیقه ۴۹ گل نخست بازی را با یک شوت به ثمر رساند و روملو لوکاکو با ضربه سر در دقیقه ۷۸ گل دوم را زد تا افعی‌ها مزد بازی برتر خود را در دربی با پیروزی بگیرند و کونته در نخستین تجربه اش در دربی میلان پیروز شود.

بیشتر بخوانید: هلاس ورونا ۱ – یوونتوس ۲/ کامبک بانوی پیر با پنالتی رونالدو

شاگردان کونته با این پیروزی با کسب چهارمین برد پیاپی فصل خود، ۱۲ امتیازی شدند و صدر جدول را دوباره از یوونتوس پس گرفتند. روسونری نیز با شش امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی سری آ قرار دارد.

این مطلبو از دست ندید!  نوری: بازی با بحرین محک جدی‌ای برای تیم ملی است/ هواداران صبوری به خرج دهند پرسپولیس به روز‌های خوبش باز می‌گردد

بیشتر بخوانید: رم ۴ – ساسولو ۲/ نخستین پیروزی فونسکا روی نیمکت جالوروسی