گروه: تور
تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
میزبانی نمایشگاه گردشگری و صنعت های منسوب تهران از موزه برادرهای امیدوار

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد، عیسی امیدوار یکی از نخستین جهان گردان ایرانی، در ایام برگزاری این نمایشگاه ( ۳ تا ۶ بهمن ۹۶)، در غرفه موزه برادرهای امیدوار واقع در سالن ۳۸ حاضر است و پاسخگوی علاقه مندان و دوستداران سفر و گردشگری می باشد. یازدهمین نمایشگاه بین […]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد، عیسی امیدوار یکی از نخستین جهان گردان ایرانی، در ایام برگزاری این نمایشگاه ( ۳ تا ۶ بهمن ۹۶)، در غرفه موزه برادرهای امیدوار واقع در سالن ۳۸ حاضر است و پاسخگوی علاقه مندان و دوستداران سفر و گردشگری می باشد.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنعت های منسوب تهران از سوم تا ششم بهمن ماه برگزار می گردد.
در غرفه موزه برادرهای امیدوار، موزه ها و کاخ موزه های مجموعه سعدآباد معرفی خواهد گردید و نیز عکس ها ذی ربط به سفرهای این دو برادر جهان گرد و فیلم های سفرهای آنها برای عموم علاقه مندان به نمایش گذاشته می گردد.
موزه برادرهای امیدوار نخستین موزه گردشگری ایران، در روز جهانی گردشگری در سال ۱۳۸۲ در مجموعه سعد آباد بازنمایی گردید.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، برادرهای امیدوار، نخستین جهان گردان ایرانی بعد از سه سال مطالعه، در سال ۱۳۳۳ با شور و عشق زیاد سفر خود را به منظور دیدن نادیده های جهان، با مبلغی حدود ۹۰ دلار شروع کردند.

علاقه مندان توان دارند از تاریخ ۳ تا ۶ بهمن ۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۸ به محل دائمی نمایشگاه های تهران مراجعه و از غرفه موزه امیدوار واقع در سالن ۳۸ بازدید کنند.
فراهنگ ** ۳۰۷۹ ** دریافت: علی اسدی * انتشار: امید غیاثوند