میرور: دستور جدید ترامپ به معنای عدم حضور اصغر فرهادی در مراسم اسکار است

0
اشتراک

میرور: دستور جدید ترامپ به معنای عدم حضور اصغر فرهادی در مراسم اسکار است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار سینمایی فارس، در پی امضاء دستور ممنوعیت ورود مسلمانان اهل هفت کشور از جمله ایران به ایالات متحده آمریکا توسط «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید این کشور، رسانه‌های خارجی واکنش‌های متفاوتی نسبت به این خبر داشته‌اند.

در این میان مجله اینترنتی میرور، با تیتر «ممنوعیت ترامپ برای مسلمانان به این معناست که کارگردان ایرانی نامزد اسکار نمی‌تواند در این مراسم حضور یابد» به سراغ این موضوع روز دنیا رفت.

این مجله انگلیسی نوشت: پس از آنکه «دونالد ترامپ» ورود مردم ۷ کشور مسلمان جهان را به آمریکا ممنوع کرده است، احتمالا کارگردان ایرانی نامزد اسکار نمی‌تواند در این مراسم حضور یابد.

«اصغر فرهادی» برای فیلم سینمایی «فروشنده» نامزده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان (غیرانگلیسی) شده است.

این مجله در ادامه افزود: طرفداران این فیلمساز مشهور که در سال ۲۰۱۱ برای فیلم «جدایی» برنده جایزه اسکار شد، اکنون این واهمه را دارند که او نتواند در بزرگترین شب هالیوود که در ماه فوریه برگزار می‌شود، حضور یابد.

در پایان این خبر «تریتا پارسی» رئیس نایاک (شورای ملی ایرانیان مقیم آمریکا) در میان نظرات کاربران این خبر را تصدیق کرده و نوشته که «اصغر فرهادی»، فیلمساز ایرانی اجازه ورود به آمریکا برای حضور در مراسم اسکار را نخواهد داشت.

بنا بر این گزارش، برای مدت ۹۰ روز برای شهروندان هفت کشور ایران، عراق، لیبی، سوریه، یمن، سومالی و سودان ویزایی صادر نخواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.