گروه: شغل
تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
موفقیت خود را ضروری هست در موفقیت بقیه جست  و  جو کنیم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اشرف کاظمی مدیر مرکز کارآفرینی اقبالیه در بیان کرد و گو با شهر مینو درکنار ارائه مجمتع تعلیمی آیلار بیان کرد: مرکز کار آفرینی اقبالیه در پنجم مرداد سال ۹۶ جهت رابطه مستقیم با کارگران و آموزش‌های مستقیم با مشارکت سپاه، بسیج و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اشرف کاظمی مدیر مرکز کارآفرینی اقبالیه در بیان کرد و گو با شهر مینو درکنار ارائه مجمتع تعلیمی آیلار بیان کرد: مرکز کار آفرینی اقبالیه در پنجم مرداد سال ۹۶ جهت رابطه مستقیم با کارگران و آموزش‌های مستقیم با مشارکت سپاه، بسیج و شهرداری راه‌اندازی گردید و از طریق استاندار زمان بازنمایی گردید در حال حاضر این مرکز در کشور توانسته رده دوم را اکتساب کند.

این مسوول بیان کرد: محل فعلی مرکز کار آفرینی از طریق شهرداری تهیه شده و نیز حدود ۱۰۰ میلیون امکانات در اختیار این مرکز قرار داده هست.

مسوول اصناف زنان اقبالیه اقرار داشت: اشتغال‌زایی، ایجاد درآمد پیوسته با دقت به اقتصاد پایداریی و تربیت کارآفرین من جمله اغراض این مرکز هست.

کار آفرین برتر استان بیان کرد: پشتکار، کوشش، مشارکت و تیمی، ایمان به داشته‌های خود و تکیه بر توان درونی موجب اکتساب موفقیت می‌شود.

پشتیبانی سپاه ناحیه امام سجاد(ع)، شورا و شهردار گذشته در راه‌اندازی این مرکز و موفقیت در این طریق موثر بود.

مسوول مرکز کارآفرینی اقبالیه بیان کرد: از مسوولین درخواست داریم به جهت پشتیبانی، بعنوان الگو در راستای اقتصاد پایداریی و تکیه بر توان درونی پوشاک مورد احتیاج اداره و ارگان خود را از خود استان خریداری کنند.

 

کاظمی در انتهاء بیان کرد: موفقیت خود را ضروری هست در موفقیت بقیه جست‌و‌جو کنیم. تولید کنندگان اگر در صدد اکتساب موفقیت زیادتر می باشند ضروری هست برای موفقیت بقیه تفکر و کوشش کنند.