تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
موزه عبرت۲ در آینده نزدیک در مشهد افتتاح می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علیرضا رشیدیان ظهر سه شنبه در جلسه دیدار اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که در استانداری برگزار شد، ضمن تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی گفت: احیای ارزش های اصلی انقلاب از جمله استقلال و آزادی مورد اهمیت مقام معظم رهبری در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، علیرضا رشیدیان ظهر سه شنبه در جلسه دیدار اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که در استانداری برگزار شد، ضمن تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی گفت: احیای ارزش های اصلی انقلاب از جمله استقلال و آزادی مورد اهمیت مقام معظم رهبری در دهه پیشرفت وعدالت می باشد و وظیفه مردم احیای این ارزش ها در اوضاع فعلی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی زمینه ساز خودباوری و خود اتکایی در ملت ایران شد و موجب به دست آوردن افتخاراتی در زمینه های نانو، هسته ای، هوا فضا و سلول های بنیادی شده است که این رشد و پیشرفت در منطقه و فرا منطقه نیز بیانگر ثمره انقلاب اسلامی و تحقق شعار ما می توانیم بود.

استاندار خراسان رضوی با گرامی داشتن یاد و خاطره امام خمینی(ره) عنوان کرد: سه شعار مورد توجه حضرت امام(ره) مستضعفان در مقابل استکبار جهانی، مسلمانان جهان در تقابل با دنیای استکبار و وحدت ملت ایران بود و هم اکنون نیز با توجه به اوضاع فعلی مانند مواضع جدید ترامپ، تحولات منطقه، اظهارات نخست وزیر انگلیس، ظهور گروهک های تروریستی مانند داعش و النصره عمل و سرلوحه قرار دادن این شعارها بیش از پیش لازم است.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در برنامه های یوم الله دهه فجر، بیان کرد: یکی از نمود های عینی وحدتی که مورد تاکید امام (ره) بود، حضور مردم در برنامه های دهه فجر و پرشکوه تر کردن آن است و این حضور در مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی ایران و جهان اسلام از اهمیت بالاتری برخوردار است و باید ندای همدلی و وحدت  از آن به تمام جهان اسلام مخابره شود.

این مطلبو از دست ندید!  سقوط جوان ۲۰ ساله حدود پل طبیعت در اتوبان مدرس

رشیدیان ادامه داد: با توجه به این که ایام دهه فجر با ایام شهادت حضرت زهرا(س) مقارن شده است، شئونات مذهبی و آیینی نیز باید مورد توجه قرار بگیرد و باید در این مسیر از ظرفیت های نسل جوان، هنرمندان ونویسندگان و ابزارها و فناوری های نوین مورد استفاده قرار گرفته و از انجام فعالیت های موازی پرهیز کرد.

وی تصریح کرد: حضور مردم همواره چشمگیر بوده و باید این حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات سال آینده نیز برقرار باشد تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده شود.

استاندار خراسان رضوی درپایان با اشاره به افتتاح موزه عبرت۲ در آینده نزدیک، گفت: این موزه در مشهد با همکاری نهادها و ادارات مربوطه اقدام به تصویر کشیدن چهره های برجسته و پیشکسوت انقلاب از جمله مقام معظم رهبری، مرحوم طبسی، شهید هاشمی نژاد و برخی دیگر بزرگان می کند.