گروه: زنان
تاریخ: ۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

وی تصریح نمود: سرمای هوا میزان مراجعه کارتن خواب‌ها به مددسرای منطقه ۱۲ را تا حدود ۳ برابر افزایش داده هست و بعد از تکمیل حجم پایانی این مجموعه در حدود ساعت ۲ بامداد، مراجعان بعدی با ماشین های مخصوص گشت به سایر مددسراها جابه جایی داده می گردند. شهردار منطقه ۱۲ شهرداری تهران یادآور […]

تمام کوشش ما بر این هست که هیچ کارتن خوابی در سرما نمیرد

وی تصریح نمود: سرمای هوا میزان مراجعه کارتن خواب‌ها به مددسرای منطقه ۱۲ را تا حدود ۳ برابر افزایش داده هست و بعد از تکمیل حجم پایانی این مجموعه در حدود ساعت ۲ بامداد، مراجعان بعدی با ماشین های مخصوص گشت به سایر مددسراها جابه جایی داده می گردند.

شهردار منطقه ۱۲ شهرداری تهران یادآور گردید: بحث استحمام و عرضه یک وعده غذای گرم من جمله خدماتی هست که کارتن خواب ها و اشخاص بی سرپناه با مراجعه به مددسرای منطقه ۱۲ دریافت می‌کنند و کسانی که دچار مریضی های خاص و واگیردار باشند به مددسرای اسلامشهر جابه جا می گردند تا از خدمات پزشکی و درمانی آنجا برخوردار گردند.

محسنی تاکید کرد: در حال حاضر در محدوده منطقه ۱۲ هر شب ۳ دستگاه مینی بوس برای جابه جایی کارتن خواب ها به مددسراها در این محدوده به صورت مستمر گشت زنی می کنند و آمار مورد ها ارجاعی به سایر مددسراهای شهر تهران طی شب های موخر در هر شب به ۲۰۰ نفر هم دست یافته هست.

این مطلبو از دست ندید!  معرفی برترین‌های مسابقات تنیس روی میز بانوان

شهردار منطقه ۱۲ اضافه کرد: تمام کوشش ما بر این هست که هیچ فرد کارتن خوابی به سبب بی سرپناهی، جان خود را از دست ندهد و برای تحقق این امر با اهمیت تمام توان خود را به کار گرفته ایم و پرسنل این حوزه به صورت مستمر و ۲۴ ساعته در حال عرضه خدمات می باشند.

محسنی اضافه کرد: در شب های موخر در بحث بانوان کارتن خواب با کاهش میزان حضور این اشخاص در محل های محدوده شوش مواجه هستیم و در کمال خوشبختی در گشت های شبانه پرسنل شهرداری نیز کمتر با حضور بانوان کارتن خواب در خیابان های این محدوده رو به رو بودیم و در مجموع کمتر از ۱۰ درصد گشت های شبانه برای جابه جایی بانوان کارتن خواب به مددسراها اختصاص داشته هست.