گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۰۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
موتورسواران دزفولی به پیشواز امام امت می‌روند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از “دزفول امروز”: هرساله با فرا رسیدن دهه ی فجر شور و شعف خاصی در دل جوانان انقلابی ایران اسلامی شکفته می شود. هر کس به گونه ای سالروز رهایی میهن از چنگال طاغوت و آمدن امام بزرگ امت را […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از “دزفول امروز”: هرساله با فرا رسیدن دهه ی فجر شور و شعف خاصی در دل جوانان انقلابی ایران اسلامی شکفته می شود.

هر کس به گونه ای سالروز رهایی میهن از چنگال طاغوت و آمدن امام بزرگ امت را به جشن می نشیند.

از کوچه بازار شهر دزفول هم که عبور کنی حال و هوای بهاری دهه ی فجر را حس میکنی که به سرمای زمستان خاتمه می دهد و بوی آلاله های سرخ و سرفرازی سرو را در خاطرمان جاودانه می کند.

یکی پرچم سه رنگ ایران را بر درب خانه و مغازه اش می زند، دیگری ریسه های رنگی پرچمی منقش به تصاویر امام و رهبر را نصب می کند. یکی در حال نصب بنر تبریک دهه ی فجر است و آن یکی کمپین #من_انقلابی_ام راه انداخته.

حال و هوای مدارس را که نگو، دانش آموزان سر از پا نمی شناسند و مدیران مدارس با پخش سرودهای انقلابی و برگزاری جشن پیروزی انقلاب، شور و شعور انقلابی را به آینده سازان کشور هدیه می کنند.

مساجد، حسینیه ها و جلسات قرآن هم که مرکز انقلاب هستند ویژه برنامه هایی مخصوص این ایام تدارک می بینند، از مراسم جشن گرفته تا خاطره گویی جوانان انقلابی آن سالها.

ورزشکاران هم بیکار ننشسته اند، ساعت ۹ صبح فردا ۱۲بهمن ماه، موتورسواران دزفولی در سالروز ورود امام مهربان امت به آغوش میهنشان، با برگزاری رژه ی موتوری از فرودگاه دزفول تا گلزار شهدای شهیدآباد با آرمانهای امام(ره) و شهدا عهدی دوباره می بندند.